Jump to content

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

1 hour ago, April said:

A koga uopšte boli kurac za SP u košarci
I ono prošlo je bilo dosadno do jaja

Mene sad više zanima da slušam kako je Kari poslao Radmana kući jer je jeo bananu

 

Prvi zadatak je u stvari da se otera Kari, jer kako vodi tim je više no skandalozno, bez trenera bi odigrali bolje. On lično je izgubio ovo večeras.

  • +1 1
  • -1 2
Link to comment
  • Replies 26.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    954

  • pbg12345

    910

Kari je izlapeo i vise ne zna gde tera ja sam pisao jos kada je postavljen da je zajeb epskih razmera kog ce masno platiti. Jedina nada za ovo EP je da Teodosic otera Karija u qratz i vodi ekipu. Sa druge strane da mi duvaju qratz ove primadone kojima treba odmor! Ako moze Doncic mozete i vi pederi. Serem vam se u patriotizam.

  • +1 4
Link to comment
2 hours ago, freakns said:

nije to nikakav skandal. skandal su bili Moskitosi, jer si tamo imao par igraca koji znaju lopte. 

ovi ljudi numeju igrati kosarku. bukvalno. Bobi je bivsi kosarkas. Bjelica ima snage za 5 minuta. od ostalih, najvise znaju Avramovic, Davidovac i Borisa. a oni ne znaju bas mnogo. mi smo bre za celi mec odigrali 0 pnr. ravno nijedan. 

 

skandal je gde se nalazi nasa kosarka. lepo je pokojni Duda pricao da ne treba dozvoliti strance, unistice nam kosarku. i to ti se i desilo. drzava sipa pare u dva kluba, jer vaznije je da Partizan i Zvezda igraju EL nego da Borac iz Cacka ima grejanje u dvorani. i onda Zvezda i Partizan, da bi se zadovoljile tribine i navijace wanna be na politickim pozicijama igraju sa po 10 stranaca, i dva domaca, oba na kraju klupe. tako da kad Misko nekog izgura, to ti je to, to je repka. i kad se tih nekoliko ne odazove(koji god da su razlozi), mozemo slobodno ti i ja da igramo, necemo izgubiti na kvalitetu

 

Jebo te Miško. Šta je on doneo dobro našoj reprezentaciji i srpskoj košarci uopšte? 

 

Doveo nas je do toga da svaka šuša može da otkaže reprezentaciji jer im je dobro za karijeru

Edited by theanswer
  • +1 1
Link to comment
20 hours ago, pbg12345 said:

bogdanovic, zubac+hezonja, bender/zizic

poenta je da nemaju pleja godinama unazad i da se trenutno krpe igracem koji u 25 godina nije dobacio ni do aba lige

 

zasto da ne? ne vidim da imamo temu kvalifkacije za sp

 

 

 

 

svi su se oni menjali na centru. nikad zajedno nisu igrali. pa otvorite temu, brani neko? kakve veze ima rez cro tima sa srb timom koji je tema? shto se ne pishe o potonutju poljske. ili dobrim rezultatima madjarske?

 

 

 

Link to comment
4 hours ago, freakns said:

nije to nikakav skandal. skandal su bili Moskitosi, jer si tamo imao par igraca koji znaju lopte. 

ovi ljudi numeju igrati kosarku. bukvalno. Bobi je bivsi kosarkas. Bjelica ima snage za 5 minuta. od ostalih, najvise znaju Avramovic, Davidovac i Borisa. a oni ne znaju bas mnogo. mi smo bre za celi mec odigrali 0 pnr. ravno nijedan. 

 

skandal je gde se nalazi nasa kosarka. lepo je pokojni Duda pricao da ne treba dozvoliti strance, unistice nam kosarku. i to ti se i desilo. drzava sipa pare u dva kluba, jer vaznije je da Partizan i Zvezda igraju EL nego da Borac iz Cacka ima grejanje u dvorani. i onda Zvezda i Partizan, da bi se zadovoljile tribine i navijace wanna be na politickim pozicijama igraju sa po 10 stranaca, i dva domaca, oba na kraju klupe. tako da kad Misko nekog izgura, to ti je to, to je repka. i kad se tih nekoliko ne odazove(koji god da su razlozi), mozemo slobodno ti i ja da igramo, necemo izgubiti na kvalitetu

 

Hajde, jebo te, nemoj pisati napamet. Ovogodisnja Zvezda bez stranaca bi sama pobedila ovu belgijsku reprezentaciju, nego se Kari polakomio da mu igraju Bobi i Bjelica koji su celu sezonu premahali peskirom na klupama svojih timova i gomila neupotrebljivih Miskovih grla za pokazivanje. Nama bi mrtvi Kuzmic sinoc vredeo suvog zlata da nas ne puni onaj crnac koji jedva da ume da hoda a ubacio je nasim centrima 15 poena, da i ne govorim o igracima poput Kalinica i Dobrica.

 

Nismo mi izgubili jer nemamo individualni kvalitet da pobedimo Belgiju vec zato sto nismo igrali nista. Jedan krsteni pik nismo odigrali celu utakmicu a kamoli nesto slozenije od toga. Pitanje je koliko Kari uopste ima pojma i koliko ga je briga u kakvom su mu stanju igraci. Bobi veceras od pocetka igra osam minuta, koliko u komadu nije sastavio jos otkad je igrao razvojnu ligu u San Antoniju, morao je na kraju sam da trazi izmenu da se ne srusi na parket.

Link to comment

O trenerima na PPP-u se moglo procitati:

Ne valja Obradovic jer vice na igrace a oni su nezne dusice, treba nam neko fin.
Na kraju nije valjao ni Duda, jer je bila zastarela kosarka, nije umeo da se adaptira na promene i previse je mekan prema igracima.
Ne valja ni Djordjevic jer je "picka celava" i jeb'o ga "kult reprezentacije", i treba nam moderniji trener.
Ne valja Kokoskov. Forsira modernu kosarku a mi nismo za to jos.
Ne valja Kari, jer je "mator".

  • +1 8
Link to comment

Meni je žao samo ovih momaka koji su se odazvali pozivu, i koji sad trpe polivanje govnima i frustracijama objektivne košarkaške javnosti u nas. 

Svi mi ostali smo zaslužili upravo ovo.

  • +1 2
Link to comment

Uvek ce da zvuci kao izgovor, ali ovo govno je napravila FIBA

Svaki put kad neka Gruzija ode na prvenstvo umesto Srbije razlog ce biti to

A i 'ajde da vidimo Eurobasket kako ce proci, nije mi uopste tesko da zamislim da tamo budemo u top 3, a u kvalifikacijama za SP van top 3

  • +1 1
Link to comment

iz ove situacije i sa ovom atmosferom tesko cemo do top 3 u evropi

iako smo po kvalitetu verovatno najbolji

 

fiba jeste "stvorila uslove" za ovo, ali mi smo srbija, top 5 kosarkaska nacija u svetu i jednostavno ne smemo sebe dovoditi u ovakve situacije

mora da se napravi plan nekakav i odgovori na ovakve okolnosti

  • +1 2
Link to comment
Just now, pbg12345 said:

iz ove situacije i sa ovom atmosferom tesko cemo do top 3 u evropi

iako smo po kvalitetu verovatno najbolji

 

fiba jeste "stvorila uslove" za ovo, ali mi smo srbija, top 5 kosarkaska nacija u svetu i jednostavno ne smemo sebe dovoditi u ovakve situacije

mora da se napravi plan nekakav i odgovori na ovakve okolnosti

Je li diplomiro, zna li se šta 

  • Haha 1
Link to comment
10 minutes ago, pbg12345 said:

 

mora da se napravi plan nekakav i odgovori na ovakve okolnosti


Da se zabrani igracima da prelaze u Evrokup timove do dvajesosme, a u EL i NBA ako odu da im se trajno oduzmu pasos i imovina :D 

Igracemo turnir, na silu nekako :)

edit: ja zaboravio da je Bogdan povredjen :isuse: Dobro, mozda i ne bas u top 3 :D Ali ono, shvatamo poentu

Edited by Plajvi
Link to comment
33 minutes ago, Plajvi said:


Da se zabrani igracima da prelaze u Evrokup timove do dvajesosme, a u EL i NBA ako odu da im se trajno oduzmu pasos i imovina :D 

Igracemo turnir, na silu nekako :)

edit: ja zaboravio da je Bogdan povredjen :isuse: Dobro, mozda i ne bas u top 3 :D Ali ono, shvatamo poentu

Pa ako sam dobro video, mi na tom EP u punom sastavu pre 1/4 finala i nemamo utakmice u kojoj nismo veliki favoriti.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...