Jump to content

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

3 minutes ago, Plajvi said:

Pa njima igra Larkin :isuse:

Ubacice 45 samo on, to je to momci 

 

a što mi ne pozovemo strance koji imaju naš pasoš. nek pripomognu sad kad je frka.

 

ko tu sve ima naš pasoš, verovatno dosta njih? poslednji koji se sećam su Panter i Pejdž.

Link to comment
  • Replies 26.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    954

  • pbg12345

    910

mozemo mi da pozovemo jednog stranca, ne vidim kako ce to da nadomesti onih ostalih 10 koji fale. 

 

turska ekipa u punom sastavu je dosta jaka, necemo mi tamo dobiti ako nam najbolji ne igraju. njima ce naravno svi da igraju. 

Edited by Joe D
Link to comment
1 minute ago, Plajvi said:

Bila bi fora da se provučemo kao protiv Bugara '95 :laugh: I onda vežemo 6-7 turnira s minimum brončom

Sviđa mi se kako razmišljaš :D

Link to comment

Trebao bi nam dobar stranac koji ne igra Evroligu da pomogne u ovim prozorima tokom sezone. Možda i urade to sada kada je frka. Ja sam protiv toga, ko nas jebe kad domaći masovno ne žele da igraju. 

Link to comment

Sad gledam raspored, opet je sve u našim rukama. Ako se pojave u avgustu svi realno je da dobijemo obe... posebno je dobro što potencijalno najjači igramo protiv Grčke i Turske a ne Velike Britanije. Novembar se ne sme izgubiti u Londonu i dolaze Turci. Sa 4:0 mi smo na prvenstvu jer ostaje u gostima Grčka i kući Britanija. Eto, 5:1 skor, to sam vam rešio fantom.gif

Sent from my DN2103 using Tapatalk



Link to comment

Da somborski timar nije tako rano uzeo srebra na SP i OI sada bi bilo drugojacije. Ali avaj, on uzeo srebra, uzeo 200 plus miliona i sada voza cezu aluvijalnim ravnima.

Samo sto ovi drugi i treci nece. To je problem vece prirode.

Link to comment

A koga uopšte boli kurac za SP u košarci
I ono prošlo je bilo dosadno do jaja

Mene sad više zanima da slušam kako je Kari poslao Radmana kući jer je jeo bananu

  • Wub 1
Link to comment
29 minutes ago, Heaviside said:

Nije isto ako jedna ekipa ima pobedu više od tebe ili ako se radi o dve ekipe od kojih jedna ima bolji međusobni skor. Turci mogu samo protiv Belgije da kiksiraju što nama ne donosi ništa. Što reče fandorin, tekma u Turskoj može da nam povrati nadu, ali ako puknem to je to. Najbolji mogući raspored imamo pa ćemo videti. Kakva sam ložana polako mi ulivaš nadu da ćemo se ipak izvući :D

Turci prvo kolo igraju u Letoniji, nisu oni uopste neki veliki favoriti tamo. Ali u pravu si, najbolji moguci raspored pa cemo videti na cemu smo. 

Link to comment
1 hour ago, pasha said:

Da somborski timar nije tako rano uzeo srebra na SP i OI sada bi bilo drugojacije. Ali avaj, on uzeo srebra, uzeo 200 plus miliona i sada voza cezu aluvijalnim ravnima.

Samo sto ovi drugi i treci nece. To je problem vece prirode.


Uzeo je OI zilber samo, na SP je igrao cetvorku 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...