Jump to content

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 26.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    954

  • pbg12345

    910

letonija nije slaba kosarkaska zemlja, oni ce otici na prventvo i zasluzuju da budu tamo. 

 

ne znam za belgiju, ali to je ekipa koja, iako slaba, ipak uvek igra u najboljem sastavu. to je velika prednost. da mi imamo funkcionalnu domacu ligu iz koje mozemo da sastavimo pristojan tim koji se nece menjati u svakom prozoru, bilo bi bolje nego ovo sto gledamo. 

Link to comment

Igrali smo protiv Belgije na EP  jednom, dobili smo ih nesto na guzove, secam se da je Stefan Markovic dao trojku. Igrali su im tad Ervel i Van Rosom

Letonija je jebena uvek, kad krenu da sipaju... Ali ko bi ocekivao da ne igramo mi ili Grci, mislim da se to nikad nije desilo otkad pratim sport (minus sankcije)

I Turci su fixture uvek na natjecanjima, jes da su domacinska govna ali ipak 

Link to comment

Tja.

Letonija i Grci su sigurica rekao bih. Ukoliko Turci ne propuste da nas biju kod kuce, rekao bih da oni najvise sanse imaju da budu taj treci.
Sve bi moglo se zakomplikuje ukoliko mi dobijemo prve dve u narednom krugu (Grci kuci i Turci na strani). Sve ovo u teoriji, a u praksi nek se nose svi u penis

  • +1 1
Link to comment

mene zanima da li planira da igra neko od ekipe micic, kalinic, milutinov, lucic, guduric. bukvalno nam je svaki od tih igraca neophodan. 

 

cetvorku za ovaj nivo takmicenja nemamo, i ne mozemo da priustimo vise slabih mesta u rosteru. 

Link to comment

Je l' Teo u voznom stanju? Sta se desava s Jovicem? Zadnji put sam ga video otprilike kad i Dzenkinsa

Edited by Plajvi
Link to comment
24 minutes ago, Heaviside said:

Stvar je jednostavna. Delimo peto i šesto mesto u grupi od šest ekipa, šest kola do kraja. Dve ekipe ispred nas imaju bolji međusobni skor. Šanse su nam veoma slabe, definitivno nije fifti-fifti.

jeste, ali treceplasirana ekipa ima jednu pobedu vise i imamo dva meca protiv njih. ne mislim da je ovo toliko bezizlazna situacija, ali sve oko reprezentacije poslednjih godina odaje neki los vajb. ne licimo na tim.

Link to comment

teo je ok, ima on sta da ponudi kao veteransko prisustvo, ne ako ga teras da bude prvi plej ekipe koja cilja neki uspeh.

 

jovic je za invalidsku penziju, jbg. 

  • +1 1
Link to comment
31 minutes ago, J.R. Cash said:

Realnost je da je ovo skandal.

nije to nikakav skandal. skandal su bili Moskitosi, jer si tamo imao par igraca koji znaju lopte. 

ovi ljudi numeju igrati kosarku. bukvalno. Bobi je bivsi kosarkas. Bjelica ima snage za 5 minuta. od ostalih, najvise znaju Avramovic, Davidovac i Borisa. a oni ne znaju bas mnogo. mi smo bre za celi mec odigrali 0 pnr. ravno nijedan. 

 

skandal je gde se nalazi nasa kosarka. lepo je pokojni Duda pricao da ne treba dozvoliti strance, unistice nam kosarku. i to ti se i desilo. drzava sipa pare u dva kluba, jer vaznije je da Partizan i Zvezda igraju EL nego da Borac iz Cacka ima grejanje u dvorani. i onda Zvezda i Partizan, da bi se zadovoljile tribine i navijace wanna be na politickim pozicijama igraju sa po 10 stranaca, i dva domaca, oba na kraju klupe. tako da kad Misko nekog izgura, to ti je to, to je repka. i kad se tih nekoliko ne odazove(koji god da su razlozi), mozemo slobodno ti i ja da igramo, necemo izgubiti na kvalitetu

  • +1 4
  • -1 3
Link to comment
11 minutes ago, rock bob said:

jeste, ali treceplasirana ekipa ima jednu pobedu vise i imamo dva meca protiv njih. ne mislim da je ovo toliko bezizlazna situacija, ali sve oko reprezentacije poslednjih godina odaje neki los vajb. ne licimo na tim.

Nije isto ako jedna ekipa ima pobedu više od tebe ili ako se radi o dve ekipe od kojih jedna ima bolji međusobni skor. Turci mogu samo protiv Belgije da kiksiraju što nama ne donosi ništa. Što reče fandorin, tekma u Turskoj može da nam povrati nadu, ali ako puknem to je to. Najbolji mogući raspored imamo pa ćemo videti. Kakva sam ložana polako mi ulivaš nadu da ćemo se ipak izvući :D

Edited by Heaviside
Link to comment
4 minutes ago, freakns said:

skandal je gde se nalazi nasa kosarka

 

Propustio si momenat u kom se prvih 10 igraca nije odazvalo.

 

 

  • +1 3
Link to comment
3 minutes ago, Plajvi said:

Pa njima igra Larkin :isuse:

Ubacice 45 samo on, to je to momci 

Pa valjda će i nama da igraju svi, zar se ne igra to za vreme priprema za EP? U stvari, jedem i ja govna, ko zna ko će nama uopšte da se pojavi na pripremama.

  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...