Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 26.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    954

  • pbg12345

    909

7 minutes ago, Nikola77 said:

ali da ti u završnici igraju vanja, jaramaz i ristić - šansa da izgubiš je, pa recimo ogromna. 

Bobi je mnogo lošiji od Ristića, Deda je možda mogao na 5 na kraju ili Bjelica tj.ne samo na kraju nego celu poslednju četvrtinu, Boban nas je sahranio. I Avramović umesto Jaramaza. Vanja je ubacio 4 trojke, ok mi je što ga je držao na kraju.

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, Heaviside said:

Bobi je mnogo lošiji od Ristića, Deda je možda mogao na 5 na kraju ili Bjelica tj.ne samo na kraju nego celu poslednju četvrtinu, Boban nas je sahranio. I Avramović umesto Jaramaza. Vanja je ubacio 4 trojke, ok mi je što ga je držao na kraju.

 

ALi doticni Vanja je uzimao ludacke suteve za 3 u 5 sekundi napada kada se utakmica lomila ili nesvesne ulaze. I onda mu da da on poslednji napad resava iako je mogla lopta da se gura pod kos pa na prekrsaj. Bilo je samo plus 1.

Link to comment
2 minutes ago, Heaviside said:

Bobi je mnogo lošiji od Ristića, Deda je možda mogao na 5 na kraju ili Bjelica tj.ne samo na kraju nego celu poslednju četvrtinu, Boban nas je sahranio. I Avramović umesto Jaramaza. Vanja je ubacio 4 trojke, ok mi je što ga je držao na kraju.

 

Jebali ga Bobi i Ristić, dva raspada. Bobi nije spreman, Ristić je retro igrač iz šezdesetih. Ali izgleda da je i Kari zarobljen u tom nekom vremenu. 

  • +1 1
Link to comment

Bobi može u budućnosti biti samo još gore spreman, čovjek ima 34 godine i ima takvu konstituciju kao što ima. 

  • +1 1
Link to comment
12 minutes ago, Heaviside said:

Skoro nepostojeće sam napisao...Nije dovoljno da pobedimo Tursku, mi treba da pobedimo najmanje 3 od 4 utakmice u sastavu slabijem od ovog. Al ajde, možda sam prejak izraz izabrao. Dajem 20% šanse jer će verovatno Zvezda i Partizan sada da puste igrače da igraju ta dva prozora.

da, ali i turci i grci ce imati puno problema da sklope sastav tokom sezone. verovatno ce pustati igrace jer dosta njih igra u domacim klubovima, ali i zvezda i partizan ce nadam se pustiti ako u tim klubovima ima iole zelje za nekim dobrobitom srpskoj kosarci. 

Link to comment
1 hour ago, pbg12345 said:

to je poslednje sto nam treba

 

Od pre neki dan sam promenio stav po ovom pitanju. Moze da bude i Klingonac ako ce da se odazove.

  • +1 2
Link to comment
6 minutes ago, rock bob said:

da, ali i turci i grci ce imati puno problema da sklope sastav tokom sezone. verovatno ce pustati igrace jer dosta njih igra u domacim klubovima, ali i zvezda i partizan ce nadam se pustiti ako u tim klubovima ima iole zelje za nekim dobrobitom srpskoj kosarci. 

Da, ali imaju dve tj. jednu pobedu više. 

 

Stvar je jednostavna. Delimo peto i šesto mesto u grupi od šest ekipa, šest kola do kraja. Dve ekipe ispred nas imaju bolji međusobni skor. Šanse su nam veoma slabe, definitivno nije fifti-fifti.

Edited by Heaviside
Link to comment
4 minutes ago, Plajvi said:

Pa ko igra za te Grke i Turke a da nisu ovi mesaci maltera iz EL, Mahmutoglui i Agravanisi

A ko igra za Belgiju? Poenta je da ova ekipa koja je izgubila dva puta od Belgije i jedva jednom dobila Letoniju treba da napravi 4-0 skor protiv Grčke, Turske i Britanije. I da tokom priprema za EP odigramo 2-0. Nije nemoguće, ali nije ni mnogo verovatno.

Edited by Heaviside
  • +1 2
Link to comment

:laugh: Not gonna happen

Govorim u kontekstu toga da je moguce da na EP odu Letonija, VB i Belgija, a ispadnemo mi powerhouseovi™

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...