Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Svakako nisam mislio na to da bi Štimac trebalo da bude prva centarska opcija u narednom vremenu. Hoću da kažem da je dokazao da na srednjem i višem nivou takmičenja može da bude sasvim upotrebljiv (makar kao bekap), a ni 1 Kari nije baš indijanac koji bi uzimao prezrelog centra koji nije ni prejeftin.

 

Naravno da moze, on je redovan u reprezentaciji. Samo kazem da me je prilicno razocarao nakon sezone koju je imao u Unikahi jer sam na osnovu toga sto sam video ocekivao vise.

Link to comment
  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

Svakako nisam mislio na to da bi Štimac trebalo da bude prva centarska opcija u narednom vremenu. Hoću da kažem da je dokazao da na srednjem i višem nivou takmičenja može da bude sasvim upotrebljiv (makar kao bekap), a ni 1 Kari nije baš indijanac koji bi uzimao prezrelog centra koji nije ni prejeftin.

 

 

Iz ugla Bajerna, Štimac jeste prejeftin igrač. Ne verujem da će imati preko 15 minuta tamo...

 

Ali sve je to manje bitno, igrač se na osnovu prethodne sezone zove na pripreme, odlazak na prvenstvo se zaslužuje na tim pripremama, naročito u ovakvom slučaju.

 

Štimac je prednost u odnosu na Raška pokazao samo u def. skoku i u većoj aktivnosti u odbrani, ali ne sa preteranim rezultatom.

Sa druge strane, u napadu je to i dalje drvo koje ne može 1 na 1 da reši stolicu, opet je bilo dosta promašenih zicera, bacanja standardno oko 50%...

 

Mrtva trka je on i Raško, s tim što sam od Štimeta stvarno očekivao mnogo više.

Link to comment

@MiskoRaznatovic: After last medical check, there is no doubt. Nemanja Nedovic, unfortunately, will miss World Cup in Spain. He needs to travel to Usa, on Sat

 

 

E jebatga. :-(

Link to comment

Igrace protiv Novog Zelanda.

 

Dakle, od dilema su ostale jos samo Mitrovic-Bircevic i Katic-Stimac, osim ako Sale ne odluci Bjelicu spustiti na 3 pa da Simonovic otpadne ali cijenim da je to malo vjerovatno.

Link to comment

To je onda 6-6 niski - visoki. Ne verujem da ce takvu ekipu voditi.

 

Teo. Markovic

Bogdan, Jovic

Micov, Kalenic, Simonovic

Bjelica, Mitrovic

Krstic, Radule, Stimac

 

Moja zelja je ovo, ali mislim da ce pre ici Bircevic i Rasko, nego Mitrovic i Stimac.

 

 

edit: Sale je rekao da ce spisak objaviti 24. ili 25. avgusta.

Edited by Timmy
Link to comment

Po onome što smo gledali biće ovako:

 

Teo, Marković, Jović

Bogdanović, Micov

Bjelica, Kalinić,

Mitrović, Birčević

Krstić, Raduljica, Štimac/Katić

Link to comment

Bjelica je u ovim pripremama igrao obe krilne pozicije podjednako, iako je u timu bilo jos 3 niska krila, sto znaci da to nije bilo prinudno resenje. Micov ce svakako igrati minute na dvojci. Previse je igraca koji treba da popune minute na tri, nema potrebe za svima.

Link to comment

Bjelica moze da igra sta god hoce, ali tacno je to da vecu prednost ima kad nadtrcava protivnicke 4ke nego 3ke. 

 

Meni se tu veci problem cini da dok je on na 3, Mitar ili Birca igraju 4.

Link to comment

Bjelica moze da igra sta god hoce, ali tacno je to da vecu prednost ima kad nadtrcava protivnicke 4ke nego 3ke. 

 

Meni se tu veci problem cini da dok je on na 3, Mitar ili Birca igraju 4.

iskreno bih voleo da Mitrovic dobije fine minute i igra petorku...mozda nerealno, ali mislim da bi isporucivao iznad svih ocekivanja

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...