Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Nije izgubila odbrana utakmicu već napad u poslednjoj četvrtini. Jbt, 6 poena za četvrtinu, besmisleno ispucavanje trojki do iznemoglosti.

 

EDIT: I da, da li je moguće da mi u celoj zemlji nemamo nekog ko može da igra umesto Zagorca. Ono što on radi izgleda kao neko ko je nekad malo trenirao košarku, ali odavno, pa je izgubio i mehaniku i motoriku.

Edited by Ayatollah
  • +1 1
Link to comment
  • Replies 26.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    954

  • pbg12345

    909

Bacili smo ovu utakmicu. Ponadao sam se da ce jedan ciklus proci rutinski, ali izgleda da mora u ovim smrdljivim kvalifikacijama da se kidaju Ivci do poslednje utakmice.

 

Svako ko je odgledao dve utakmice Partizana zna da su Zagorac i Trifunovic u ovom trenutku neupotrebljivi u takmicarskoj kosarci. Neverovatno mi je da oni imaju prednost ispred Dalibora Ilica.

 

Sengelija je u cetvrtak igao Evroligu u Moskvi, u petak je resavao utakmicu za Gruziju u Tbilisiju. Mogao je i nama neki evroligaski igrac da se pridruzi za Belgiju, cisto da ne mora Teo da kreira u bas svakom od poslednjih 30 napada.

 

Link to comment

Ако мене питате, очекивано. И ништа пресудно. Њих дочекујемо овде и то ваљда баш у оном летњем "прозору", кад могу да се позову играчи из Евролиге. Сигуран сам да можемо да их добијемо преко 4 разлике, ако затреба за евентуални троугао. Важно је на пролеће добити Словачку у обе, да би се у задњу рунду ушло растерећеније. 

 

Едит: не разумем како Илић није могао да добије ни минут, гарантујем да не би био овако смехотресан као Загорац. 

Edited by Lozac ugljena
Link to comment

Velika je misterija Dalibor Ilic i odnos prema njemu. Decko bio iza pokojnog Davidovca na kvalifikacijama za olimpijadu, iza pokojnog Radeta u ovom prozoru, ajd da su ovi dali neki kos ikad pa da kazes da ne igra zbog napada.

Link to comment

Pesic  me je bas razocarao, mislio sam da ce biti malo smeliji , barem da proba nekoliko minuta sa Jovicm,  a slazem se  i to sa Ilicem , covek ima bolju sezonu od Zagorca,Dangubica, Radanova, Novaka  itd.

Edited by Micko8
Link to comment

a jbg. nije Zagorac sam sebe zvao

 

iz nekog razloga Obradović ga je zadržao u Partizanu, Kari zvao u reprenzetaciju

 

ne mogu baš da kažem da su mi razlozi jasni, ali tako je kako je 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...