Jump to content

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 26.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    954

  • pbg12345

    910

ali niko da prokomentarise izbor maline u strucni stab u kontekstu one izjave pesica svojevremeno koja se ponavljala zilion puta :rolleyes:

 

malina inace (opet) gostovao u obrucu kod edina i koleta, okacicu na borcev topik link

Link to comment

Kuridza je najposteniji covek na svetu, u svakom smislu.

 

Kad je skoro sam doneo Zvezdi pobedu prosle godine (mislim nad Fenerom) u nekom drugom kolu EL, bilo OKO na rts posveceno njemu :D 

Edited by pantelia
  • +1 1
Link to comment

šalim se majku mu... vazda je igrao za neke ekipe koje nisu bile Partizan, a sjećam se kao kroz maglu da nam je i davao neke koševe i tako...

 

(Jagodica-Bobica Kuridžić, ne Petrušev)

 

 

2 hours ago, levi said:

Ma proseravanje obično

 

lijepo si opisao svojj doprinos temi :thumbsup:

  • +1 1
Link to comment

Kuridža je dokaz da nikad nije kasno ako si pošten i vredan. Pre tri godine sam ga gledao u novobeogradskom hramu košarke u aba 2 ligi kako razgrće čuvene Dinamikove centre Davida Miladinovića i Dragana Zekovića, a vidi danas. Evroliga pa reprezentacija. 

Edited by Nikodije
Link to comment

MJk je jedan od onih igraca koje ne mozes da ne gotivis, za koga god igrali. Odradjuje svoj posao najpostenije moguce, cesto i iznad svojih mogucnosti, srcan ali nije prljav, daje neki jedan svoj maksimum™. Nije, jbg, vrhunska klasa, ali ne mogu svi ni biti. Sasvim dobar igrac.

  • +1 1
Link to comment

dodao bih jedno, dva ili šesnaest "mnogo" ispred "manje". 

 

Zašto Đilas i Šolak ne angažuju Nebojšu Čovića, ako je već ideja da stručni konsultant prosipa priču "nećemo o imenima, ali ovde se radi o kompleksima, evo već 15 godina"? Jebeni Sedlaček, kapiram da se i dalje predstavlja kao skaut Filadelfije.  

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...