Jump to content

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 26.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    954

  • pbg12345

    910

1 minute ago, SNARC said:

 

Ne znam da li si gledao nasu tekmu protivu Buducnosti..bio sam bas blizu terena..Lik je srljao iz greske u gresku. Da je tada tu bio iole skoncetrisan covek, Partizan bi vrlo lako usao sa minusom u poslednju cetvrtinu. Kriminalno je odigrao.

 

Priznajem..bio sam frapiran kad sam ga video veceras u nasem dresu. Mislio sam da je Kroat ili Janez.

 

PS.  Pecurke su presle u domen hobija i nesto cime se matori zabavlja tijekom penzionerskih dana..Ja sam sebi dopustio da me US transport prigrli oberucke i da od toga placam racune, srecom :)

 

 

 

Vidim sad da moj post može da izgleda nadrkano...nespretna šala vezano za pečurke. Čestitke za novi posao. 

 

Gledao sam Kuridžu u Zvezdi mnogo puta, nije igrač za najviši nivo, ali je legitiman ABA igrač. Nije slučajno toliko dugo u ligi, ima dve titule sa Zvezdom i Cibonom, a i sada je u ekipi iz samog vrha. Ima 34, kao mlađi je umeo da čisto statistički bude među najboljim igračima lige. Imao je i u EL dobre partije. Hoću reći, nema mesta čuđenju što je on profi košarkaš. Čovek se potvrđuje iz godine u godinu i dobija nove ugovore. Nervira me to potcenjivanje, ako nije Bodiroga onda je odmah kurac, ja bih mogao da igram kao on. Zato sam ti stavio downvote kada si to napisao posle vaše takme, a sada mi opet palo na pamet. Danas je bio baš dobar, protiv vas je imao loš dan, a i prebrzi ste za njega. Oprosti na trolu.

  • +1 2
Link to comment

Fenomenalna utakmica, 200 plus koševa, pršti na sve strane, vrhunska zabava. Neizvestan je bio i meč Hrvatska - Slovenija, Englezi pobedili Grke, Belorusi Turke. 

Odlična stvar su ovi FIBA prozori. 

Link to comment
7 hours ago, Nikodije said:

Baš su srčano odigrali ovi naši polovnjaci, svaka im čast. Ovi trpali ko blesavi al nekako smo uvek imali rešenje. Najbolja tekma ove sezone uz tekme Fmp-a :)

igrali su trening mec sa fmp-om, zna kari da izabere adekvatnog sparing partnera

Link to comment

a bas je mogao da probere nesto od igraca u fmp-u, uopste ne vidim po kom kriterijumu je balsa koprivica ispred pavicevica u ovom trenutku. ili recimo zagorac ispred nerandzica. a kada je mogao kuridza, moze i tasa  :sleep: da ne idem dalje.

bar je mogao neko na siri spisak, da ih nagradi za dobru sezonu do sada.

Edited by Nikodije
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...