Jump to content

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Sramota  bi bila da bacaju pare na arenu za utakmicu na koju je došlo jedno 2k ljudi @renne

 

17 minutes ago, Joe D said:

Inace, Kari je opasno brainfartovao sa uvodjenjem radanova da primi loptu u bonusu, sva sreca ovi nisu radili skauting, pa su pravili faul na Teu. 

 

Istina, btw faul nad Teom je napravio pomahnitali Kuruc u napadu pre toga, slučajno tj. debilno ispod našeg koša, nije stvar skautinga. Radanov je odmah uručio loptu Teu u poslednjem , mada igrač mu je bio blizu i mogli su/trebalo je da naprave faul.

Edited by Heaviside
Link to comment
  • Replies 26.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    954

  • pbg12345

    910

Molim vasa da prestanete, rekao je svako šta ima i nema smisla dalje da ponavljate. 

 

Slušao sam klijenta 30 minuta kako ponavlja segmente od 3 minuta unedogled večeras, nemojte, molim vas da platite ceh što njemu nisam mogao da naredim da prestane :) 

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment
Just now, Heaviside said:

Sramota  bi bila da bacaju na arenu za utakmicu na koju je došlo jedno 2k ljudi 

 

 

Istina, btw faul nad Teom je slučajno napravio pomahnitali Kuruc u napadu napadu pre toga, slučajno tj. debilno ispod našeg koša, nije stvar skautinga. Radonov je odmah uručio loptu Teu u poslednjem mada igrač mu je bio blizu i mogli su/trebalo je da naprave faul.

pa ne bi bila sramota kad se smrzavaju u pioniru

Link to comment
6 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Molim vasa da prestanete, rekao je svako šta ima i nema smisla dalje da ponavljate. 

 

Slušao sam klijenta 30 minuta kako ponavlja segmente od 3 minuta unedogled večeras, nemojte, molim vas da platite ceh što njemu nisam mogao da naredim da prestane :) 

 

brate, ja bih više voleo da sam slušao tvog klijenta 300 minuta nego što sam gledao Floru i Partizan ;)

Link to comment
17 minutes ago, Ted said:

 

brate, ja bih više voleo da sam slušao tvog klijenta 300 minuta nego što sam gledao Floru i Partizan ;)

Kad odeš u advokaturu shvatićeš da ima i gorih stvari od meča Flora-Partizan.

  • +1 3
Link to comment

Али у једном моменту док се ломи резултат петорка Аврамовић, Дангубић, Трифуновић, Загорац и Смајлагић.. и камен би заплакао

  • +1 1
Link to comment
39 minutes ago, SNARC said:

 

Pozdrav...potpisujem, jos jedared :)

 

 

Legit prvoligaški igrač™ za gornji deo tabele. Ako stvarno imaš telesinu i talenat kao on bolje da si sačekao sa uzgojem pečuraka, skupila bi se od košarke koja stotina hiljada za ulaganje.

Edited by Heaviside
Link to comment
Just now, Heaviside said:

Legit prvoligaški igrač™ za gornji deo tabele. Ako stvarno imaš telesinu i talenat kao bolje da si sačekao sa uzgojem pečuraka, skupila bi se od košarke koja stotina hiljada za ulaganje.

 

Ne znam da li si gledao nasu tekmu protivu Buducnosti..bio sam bas blizu terena..Lik je srljao iz greske u gresku. Da je tada tu bio iole skoncetrisan covek, Partizan bi vrlo lako usao sa minusom u poslednju cetvrtinu. Kriminalno je odigrao.

 

Priznajem..bio sam frapiran kad sam ga video veceras u nasem dresu. Mislio sam da je Kroat ili Janez.

 

PS.  Pecurke su presle u domen hobija i nesto cime se matori zabavlja tijekom penzionerskih dana..Ja sam sebi dopustio da me US transport prigrli oberucke i da od toga placam racune, srecom :)

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...