Jump to content

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 26.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    955

  • pbg12345

    910

Ozmo i dobar intervju tesko ide u istu recenicu. Iako je povod za intervju to sto se Kalina vratio u Zvezdu, on u naslov stavlja nesto sto se dogodilo pre dve godine. A sta se tacno dogodilo i dalje je kao misterija, eto on ne moze da se seti sta mu je picka celava rekla, u svakom slucaju nesto glupo i banalno..  

Link to comment
13 minutes ago, Milošica said:

Ne znam da li se u ovom slučaju voditi "znao je gde dolazi" ili ipak biti blaži i reći da je bukvalno bio primoran na nešto.


Nema teorije da nije znao sta ga ceka, nije ovo ni prvi put da najverniji maltretiraju sportiste po nekoj politickoj struji ili nalogu.

 

Sta mu je to trebalo u zivotu, to je bolje pitanje na koji ja ne mogu da smislim normalan odgovor. Mogao je on sigurno zabosti neki dobar angazman u Evropi.

Link to comment

Znao je sigurno, jebavaju mu majku već koju godinu na internetu. Čović je tek znao i ceo foto sešn sa patrijarhom i donacije crkvi za pomoć Srbima sa Kosova i javno izvinjenje su očigledno bili unapred isplanirani. 

 

Ima i jedan košarkaški motiv za povratak, doduše ne previše uverljiv. U Zvezdi je prvi put u karijeri totalni gazda ekipe, čak bi se reklo i da je prva napadačka opcija. Možda je hteo jednu dominantnu sezonu, pa da zabode poslednji ogorman ugovor. Tanko jer mu karijera uopšte nije bila u krizi, imao je odličnu sezonu, jedino što nije imao status igrača koji može da nosi napad evorligaške ekipe. Tako da cenim da je imao i jake nekošarkaške razloge, od jake nostalgije do nekih porodičnih razloga. Gurović se na primer vratio jer mu je otac bio teško bolestan. Možda ima neku devojku ovde koja neće da se seli, svašta može da bude. 

 

50 minutes ago, Mark Rothko said:

Kalinić je dečko debil. Bukvalno muška Milica Dabović.

 

Ne slažem se uopšte. On ima problem sa samokontrolom i artikulacijom (paljevina i drkadžija) ali uopšte nije taj estradni tip. Za profi sportistu promišlja neobično duboko i ima široka interesovanja. Bio im je neki naš novinar u Istanbulu, pratio ih nekoliko dana. Kalina je mnogo obrazovaniji i manje površno razmišlja od Gudurića na primer.

Edited by Heaviside
  • +1 7
Link to comment
2 minutes ago, Heaviside said:

Ne slažem se uopšte. On ima problem sa samokontrolom i artikulacijom (paljevina i drkadžija) ali uopšte nije taj estradni tip. Za profi sportistu promišlja neobično duboko i ima široka interesovanja. Bio im je neki naš novinar u Istanbulu, pratio ih nekoliko dana. Kalina je mnogo obrazovaniji i manje površno razmišlja od Gudurića na primer.

Kalinić ima brutalnu natalnu, može otići u obe krajnosti. Sjajno za njega a i za druge je što se bavi košarkom, idealan posao za takav karakter.

 

I tačno je to da je dubok, što bi rekla Marija Šerifović: "Anđeo i đavo pod istim krilima."

  • Haha 2
Link to comment
12 minutes ago, Milošica said:

Kalinić ima brutalnu natalnu, može otići u obe krajnosti. Sjajno za njega a i za druge je što se bavi košarkom, idealan posao za takav karakter.

 

I tačno je to da je dubok, što bi rekla Marija Šerifović: "Anđeo i đavo pod istim krilima."

Šta je Kalinic u horoskopu?

Mislim i na podznak i na kineski.

Link to comment

Podznak, koji jeste bitan, ne znam, ali dovoljno je videti da su mu Sunce i Mars u Škorpiji i to ne samo na istom stepenu, već i na skoro istom minutu! A još ako dodam i da mu je Pluton jako blizu Marsa... Evo sav sam se naježio.

 

A Merkur u Strelcu su mu ta široka interesovanja. A Mesec u Strelcu znači da ima 'žvaku", ali ovo poslednje je manje bitno u našoj priči.

 

 

Edited by Milošica
  • Hvala 1
Link to comment

u intervjuu su se dotakli skoro svega, od toga kako će košarka izgledati košarka za 30-50-100 godina do obilaženja baba đedova ujaka amidža i daidža po novom sadu, ali ga ipak ništa nije pitalo ništa o onom skype incidentu :blush:

 

btw ovo za igranje odbrane sa igračem manje a da jedan ostane u ofsajdu na sredini terena sam i ja letos predložio drugaru koji je u stručnom štabu evroligaškog vaterpolo kluba. :D

Link to comment
2 minutes ago, omiljeni said:

btw ovo za igranje odbrane sa igračem manje a da jedan ostane u ofsajdu na sredini terena sam i ja letos predložio drugaru koji je u stručnom štabu evroligaškog vaterpolo kluba. :D

 

Ja sam jednom igrao na nekom prvenstvu Srbije u rukometu u mlađim kategorijama protiv ekipe koja je zaista to i praktikovala, i to čitav turnir. Bez srednjeg beka, uz dvojicu gromada u sredini koji tuku sa 10-11 metara (što je u mlađim kategorijama ono baš ozbiljno). I jednim "duljajem" koji čeka negde na polovini da seče kontre. Tiha jeza. Ako se dobro sećam dobili smo ih relativno lako.

Link to comment
10 minutes ago, omiljeni said:

 

 

btw ovo za igranje odbrane sa igračem manje a da jedan ostane u ofsajdu na sredini terena sam i ja letos predložio drugaru koji je u stručnom štabu evroligaškog vaterpolo kluba. :D

 

 

To je Becej vec igrao prije vise od 20 godina.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...