Jump to content

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 26.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    954

  • pbg12345

    910

19 hours ago, Božo Crveni said:

Ovako, iz glave mogu da nabrojim 20 čistih plejeva koji su igrali za reprezentaciju i bili su po svakom osnovu bolji od njega. Ako ubrojim i bekove opšte prakseTM, on nije ni među 50.      :sleep:

Njegova uloga u repki je pandan onom što je Dragutinović bio u KKP 1992. godine. Izuzetno važan i koristan vijak, ali uvek i jedino plavi mantil. 

 

Мало смирености, понеки чај уз кексић, мало шетње и дубоког дисања... Сетићу се ваљда још нечег, изгледа да Те Твој осебујан карактер води неким чудним мисаоним путевима. Ове квалификације које си изнео у цитату су прилично тешке, и, рекао бих, исто тако неутемељене. Можда би могао да приложиш и неки доказ за њих?

Link to comment

Pošto me je James Marshall uljudno zamolio, neću se dalje preganjati. Neka vam bude, samo sam ukazao na neke netačne tvrdnje. Nikakve to veze nema s patkometrijom, ne seva mi paja da li je član reprezentacije igrač jednog ili drugog KK. Uvek ću naglasiti kako je Zoki Radović bio bolji i važniji igrač nacionalnog tima od Robije.

Pošto je ovo topik o repki Srbije, kao gest dobre volje priželjkujem da se dogodine ponovi identičan scenario na predstojećem EP. Kao i 1995. godine, neka Vasa odigra u finalu 40 minuta i postigne 41 poen, Bogdan 33 minuta i 23 poena, a Jović bude na terenu 11 minuta i ubaci 5 poena. Ukoliko osvojimo prvenstvo, neću imati problem da narednih četvrt veka slušam i čitam kako ne bismo postali prvaci da u kritičnom trenutku nije ušao Jovke i prelomio...       :s_d:

Link to comment

ne znam baš da li je Zoran Radović bio bolji od Robije, znam samo da su obojica nebitni za reprezentaciju, i da je Saša Obradović za obojicu bio Đorđević lično i po frizuri i po klupskoj karijeri i po ulozi u reprezentaciji

Link to comment

Umeo je Jarić da brlja tu i tamo. Al ne zajebavajmo se potpuno je on drugi nivo u odnosu na ove sa kojima ga poredite. Igrom slučaja, za reprezentaciju je najbolje igrao neslavne 2005, pa mu to prolazi ispod radara. I kako zaboga Jarić 'solidan' defanzivac?

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

Link to comment

Stavio je i bitnu trojku jedno 3 min pre kraj. Mislim prvo vodjstvo.

Ma nevezano za to, čovek je vrteo sa Garnetom pik 30 minuta po utakmici dok su konkurenti gulili osrednju evropsku kosarku.

Ni na splavovima nije u odnosu na njih bio toliko dominantan.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

  • +1 1
Link to comment
15 minutes ago, kralj said:


Ni na splavovima nije u odnosu na njih bio toliko dominantan.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka
 

Nemojmo preterivati... Ipak je on j..o ženu Ace Lukasa, to je moralo na splavu da započne...

Link to comment
On 10.10.2021. at 8:48, April said:

U plavom dresu nije ni igralo 40 plejmejkera

Sent from my Moto G (5S) using Tapatalk
 

Covek vas lozi:) Onaj Sasa Obradovic bi dobrododsao nasoj reprezentaciji sada , bolji je igarc  od Vase Micica.

Link to comment
On 11.10.2021. at 12:36, kralj said:

Ma nevezano za to, čovek je vrteo sa Garnetom pik 30 minuta po utakmici dok su konkurenti gulili osrednju evropsku kosarku.

 

Za tri sezone u Minesoti, prosečno je igrao 25ish minuta po utakmici i za svo to "vrtenje pika" je postigao sledeće fantastične statistike:

 

2005 - 3.9 asistenciaj po utakmici

2006 - 2.2 asistencije po utakmici
2007 - 4.1 asistencija po utakmici (za 30 minuta na parketu u proseku)

Izvrteo ga, jebo mu kevu. 

Link to comment
2 hours ago, Mil@n said:

 

Za tri sezone u Minesoti, prosečno je igrao 25ish minuta po utakmici i za svo to "vrtenje pika" je postigao sledeće fantastične statistike:

 

2005 - 3.9 asistenciaj po utakmici

2006 - 2.2 asistencije po utakmici
2007 - 4.1 asistencija po utakmici (za 30 minuta na parketu u proseku)

Izvrteo ga, jebo mu kevu. 

2007. je imao 5.1 na 36 minuta, isto kao i 1 Kyle Lowry.

 

Nije neki all star nivo, ali ne poredimo ga ovde sa Jokicem vec sa Sasom Obradovicem, koji je od NBA lige bio dalje nego 1 Rade Zagorac (ako cemo da preterujemo).

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...