Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

Jovic stvarno dobro igra

ne kapiram sto mu se kenja

Decko ne pokusava nesto sto ne ume, sasvim je korektan u napadu, dobro organizuje, lepo radi pnr, pas baca na vreme, u odbrani je odlican.. Ne pravi neki potez vise, ne znam sta mu se zamera. Korektno odradjuje svoj deo posla

Link to comment

Jovic stvarno dobro igra

 

ne kapiram sto mu se kenja

 

Decko ne pokusava nesto sto ne ume, sasvim je korektan u napadu, dobro organizuje, lepo radi pnr, pas baca na vreme, u odbrani je odlican.. Ne pravi neki potez vise, ne znam sta mu se zamera. Korektno odradjuje svoj deo posla

 

Upravo htedoh isto da napišem, pošto ga ranije nikad nisam gledao, a nasuprot pisanju ovde deluje sasvim pismeno.

Link to comment

Mora Đorđević da nađe bolje varijante za Bjelicu u napadu. On je naša bukvalno prva zvezda ovde u ovom sastavu a lopta je non stop u rukama u završnicama napada kod Markovića,Jovića,Katića,Raduljice.

Link to comment

Izgledali smo bolje sa Jovićem, nego sa Markovićem. Brine Bjelica, juče mu je Đorđević prebacio posle jednog šuta, danas je to ponovio još 2 puta.

Link to comment

Izgledali smo bolje sa Jovićem, nego sa Markovićem. Brine Bjelica, juče mu je Đorđević prebacio posle jednog šuta, danas je to ponovio još 2 puta.

 

Pa po meni,nema neke izrađene akcije za njega,nego se on onda iznervira i šutne

Link to comment

Pa po meni,nema neke izrađene akcije za njega,nego se on onda iznervira i šutne

i meni tako deluje

 

kad nista ne prodje, uvale mu vruc krompir da se snalazi

Link to comment

Pa po meni,nema neke izrađene akcije za njega,nego se on onda iznervira i šutne

 

Sležem se, dosta pokušavamo da spustimo dole. Većina pozicionih napada se tako završi.

Link to comment

Kad vidim stefana markovića da šutne spot-up trojku preko truke,želudac mi se prevrne

 

Bjelica opet previše razmišlja o šutu kad je sam.

Edited by theanswer
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...