Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Utakmica se trebala igrati u periodu kad se drzava uveliko vec raspala

Ta utakmica je bitna kao utakmica, ali i simbolicno

Predstavlja najbolji sfrj proizvod, dok je jel drim tim, najbolji svetski proizvod u toj sferi

Zal za tom utakmicom, pored cisto kosarkaskog je i upravo zal za tom zemljom i tuga zbog svega sto se desilo

Edited by pbg12345
  • +1 4
Link to comment
  • Replies 26.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    954

  • pbg12345

    909

1 minute ago, Mos said:

Žal je sasvim normalan, ali raspravljati na tri strane koliko bi razlike bilo…

Jeste malo suludo

Posebno sto se ista prica vrti ko zna koji put

Jedino besmislenije od toga je zaliti se sto neko raspravlja na tu temu

  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, pbg12345 said:

@red star forever

Kakvo je tvoje misljenje, kakav bi bio ishod te utakmice?

 

Kad kazes "mi" mislis na nas jugoslovene?

 

Na koga bih drugo mislio?

 

Mislim da bi prošli otprilike kao Hrvati, naročito u finalu. 

 

Ja pogledam njihov roster i opet mi izgleda neizmjerno jeziv i jak. 

Link to comment
2 hours ago, red star forever said:

Sve bi zavisilo od Amerikanaca i koliko bi oni "zapeli", malo šta bi se mi tu pitali.

 

prošli bi gore nego Hrvati, jer Drimtim protiv Hrvatske nije imao ništa da dokazuje. trebalo je  samo da pobede kao bilo koga drugog

 

a protiv SFRJ bi složili filmsku priču kako samo Amerikanci umeju, sudar svetova, dva najbolja tima svih vremena itd. napalili bi ih da izađu i da im objasne neke stvari

 

 

Edited by levi
Link to comment

 

1 hour ago, Mos said:

Žal je sasvim normalan, ali raspravljati na tri strane koliko bi razlike bilo…

 

Ovo kao SNL Superfans kad krenu o Da Bears dominaciji :-)

 

 

 

Link to comment
3 hours ago, red star forever said:

 

Na koga bih drugo mislio?

 

Mislim da bi prošli otprilike kao Hrvati, naročito u finalu. 

 

Ja pogledam njihov roster i opet mi izgleda neizmjerno jeziv i jak. 

 

A jesi ti gledao tu utakmicu?

Link to comment
2 hours ago, levi said:

 

 

a protiv SFRJ bi složili filmsku priču kako samo Amerikanci umeju, sudar svetova, dva najbolja tima svih vremena itd. napalili bi ih da izađu i da im objasne neke stvari

 

 

 

100% si u pravu, o ovome nisam ni razmišljao..

Link to comment

 Pa lako im je bilo da udvoje Kukoca a on nije imao nikakvu  kvalitetnu zamenu u hrvatskoj reprezentaciji , u zajednickoj reprezentacij bi to bio Paspalj  koji bi skinuo teret sa njega pa bi i Kukoc  lakse igrao  , videli smo kako je  Paspalj  skolovao Barklija  u Atlanti , da ne spominjem ostale pozicije u reprezentaciji ,  koje bi bile mnogo jace, citav roster bi imao mnogo vecu  dubinu , Djordjeviic na pleju, Danilovic na dvojci, Divac je  bio duplo,troduplo bolji igrac od Vrankovica i  Arapovica, Savic  na cetvorci sa klupe . A ta Jugoslovenska reprezentacija je bila uigrana masina ,   u Atlanti bi bilo takodje veoma otvorena utakmica , mnogo potcenjujete   Dudine  jugoslovenske ekipe. 

Edited by Micko8
  • +1 3
Link to comment
3 hours ago, BWA said:

Hm, Paljo je polucrnogorac.

Otac mu je iz Potkozarja porijeklom.

Covek je deklarisani srbin, imao i funkcije u nasem olimpijskom  savezu i u kosarkaskom ako se ne varam.

Link to comment
5 hours ago, Joe D said:

ova opsednutost neodigranom kosarkaskom utakmicom od pre 30 godina mi je granicno patoloska. reprezentacija zemlje koja je trebalo da je igra se u tom trenutku raspadala u gradjanskom ratu, sta bi bilo da se igrala utakmica, pa i da su pobedili? ne bi se raspala, ne bi se narodi ubijali medjusobno? ispade da je to najveca tragedija koja nas je zadesila tih godina, jebena utakmica koja se nije odigrala. 

 

Wow, ne samo opsjednutost, nego i patoloska opsjednutost? I to na sportskom anonimnom forumu kojem je cijela svrha da se podijele i diskutiraju misljenja, puno puta o "sto bi bilo da je bilo" scenarijima? Niko nije spomenuo prizivanje Jugoslavije, ratove i raspalu drzavu nego je cjela diskusija kako bi se bivsa yu reprezentacija omjerila sa dream timom. Veoma slicna diskusija onima kako bi se omjerili Jordanovi Bullsi i Warriorsi iz zadnje dekade, ili Lakersi iz Bryantove i Shaqove epohe. Ili da li bi Barijevska Zvezda imala sanse u sadasnjoj epohi...  Ako je patoloska opsjednutost da se diskutuje o tim temama, onda se slazem, da je patoloska opsjednutost i da se diskutuje o ex-yu vs. dream team imaginarnoj utakmici.

 

Ako smo kod patoloske opsjednutosti, meni je na forumu veca patoloska opsjednutost potreba za projekcijom moralne i misaone velicine nad drugim misljenjima i diskusijama.

  • +1 5
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...