Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 26.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    954

  • pbg12345

    909

Aman ljudi, nemojte Zdovca i Pefija u istu recenicu. Jure bi bio startni plej u nikad odigranoj utakmici 1992. Fantastican igrac, u dva najbolja YU pleja svih vremena

  • +1 2
Link to comment
4 hours ago, Papovac said:

pravda za duska ivanovica, on je njima bio taj faktor x koji je donosio prednost u odnosu na partizan

 

Ovo.

 

Neverovatno da tog sjajnog igrača i trenera niko ne pominje. Bio crnogorski Galis.

Link to comment

U paralelnom svetu, izgubili bi 1992, Dražen bi bio živ i revanširali bi smo se 96 u Atlanti.

 

Sada bi tim bio Luka, Bogdan, Bojan, Bjelica, Jokić. Pa onda do 12 Dragić, Vasa, Šarić, Mirotić, Kalinić, Vučević, Nurkić. A sigurno sam nekoga ispustio iz vida.

Link to comment
1 minute ago, pbg12345 said:

ma najbolje da bi izgubili 92 :fantom:

 

e, fali ti visokih u ovoj "aktuelnoj sfrj reprezentaciji"

i poentera fali bas, ali zato odbrana kida

Link to comment
7 minutes ago, pbg12345 said:

ma najbolje da bi izgubili 92 :fantom:

 

e, fali ti visokih u ovoj "aktuelnoj sfrj reprezentaciji"

Ali stvarno jeste velika razlika u kvalitetu trenutno, s toga toliko visokih.

 

Verovatno bi u skorom periodu tu upali neki kao Gnjidić(ex you kontekst), Milijašević, Đurišić, Jović, Pokuševski(poslednja trojica samo uslovno rečeno visoki, mogle bi tu razne kombinacije spolja sa njima da se naprave). Ne bi me čudilo da Lazarević tu nađe mesta, iako je ofanzivno slabiji od Vanje i Trife npr.

Edited by Milošica
Link to comment
1 minute ago, 1n54jd3r said:

naravno...MJ i Pipen bi nalozili ostatak tima da ne skoluju samo Kukoca no i ostatak zvezda

mogli bi da se loze do sutra  i samo nemo posmatraju kako paspalj prolazi pored njih sve mrmljajuci sebi u mradu "jel ja da vam protrcavam odje pola godine picka vam materina ona americka" i ubija ih od table :fantom:

  • +1 1
Link to comment

Već smo ranijee ustanovili da je Hrvatska imala "jaču" polovinu našeg Drim tima. Kukoč, Rađa, Petrović, Vranković...

I bili su lagano pocisceni, po sjećanju, sa 30+ razlike. Dva puta.

Link to comment

nebitno je polovina, jedan manje ili vise

polovinu su imali i hrvati i mi i litvanci, problem svih je bio nedovoljno kvalitetnih igraca da se suprostave amerima

to je vreme kad se sralo u gace na pomisao nba igraca

 

sfrj je imala 10ak koji su bili u stanju igrati protv njih

  • +1 1
Link to comment

Sa originalnim Drim timom, nije imala.

 

Laganih trideset razlike u kvalitetu nije nešto što mogu Divac, Paspalj i nekoliko dopuna na klupi nadoknaditi. 

Link to comment

nisu to dopune na klupi

ne znam koje si godiste

oni su rasli zajedno, igrali godinama zajedno, to je mozda i veci kvalitet te ekipe od surovog individualnog kvaliteta koliko god to mozda pretenciozno zvucalo

u toj uigranosti se krije i najveca prednost sfrj ekipe u tom nikad ne odigranom duelu

 

 

i da, naravno da bi verovatno izgubili

ali ubedjen sam da bi se makar dobrim delom igrala takmicarska utakmica

 

 

mada pomenuo sam to u sali, nema nikakve potrebe da stoti put ponavljamo iste stavove i vrtimo istu pricu

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...