Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Sve bise zabrinjavaju igre Stefana Markovica. Iskreno se nadam da ce se njegova igra i ponasanje promeniti na SP jer otkako se Teo povredio Pefi se ponasa na terenu kao da mu ga je tata napravio iza kuce.

 

Ne bih se brinuo za njega. Prošle godine nije uopšte imao konkurenciju, a igrao je vrlo odgovorno. Ima staž pa se malo kurči za vreme priprema. Deluje mi kao inteligentan dečko svestan svojih mogućnosti, a one su takve da se i najmanje odsustvo discipline drastično odražava na kvalitet njegovih partija.
Link to comment
  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

stefan markovic je svake godine kada smo bili konkurentni bio uzasan - cinjenica. organizacija napada nepostojeca sa njim. sada je malo napredovao ali jos uvek mi je krivo sto je on rezervni plej.

Link to comment

Pa nije igrač za najviši nivo, to je očigledno. Mene nervira što u Partizanu i Zvezdi godinama pleja igraju skoro isključivo stranci. Kada zavisiš od FMPa i Hemofarma onda je ovaj dvojac koji imamo premija. Nadam se da će Pešić od Vaše napraviti vrhunskog igrača, to bi nam bio spas.

Link to comment

I meni je krivo sto nam rezervni plej nije Riki Rubio, ali jebiga kvalifikovanijeg od Markovica za to mesto nemamo. Sa Teodosicem su kvaliteti koje on donosi sasvim ok za kompletiranje te pozicije.

Link to comment

jebi ga, nuzno zlo posto drugog nemamo, ali njegov ucinak od poljske sve do proslog ep je bio los, najblaze receno. zato se nadam da ce vasa da napreduje da ne moram vise da ga gledam u reprezentaciji.

Link to comment

Pa nije igrač za najviši nivo, to je očigledno. Mene nervira što u Partizanu i Zvezdi godinama pleja igraju skoro isključivo stranci. Kada zavisiš od FMPa i Hemofarma onda je ovaj dvojac koji imamo premija. Nadam se da će Pešić od Vaše napraviti vrhunskog igrača, to bi nam bio spas.

Uopste ne mislim da je markovicev nedostatak organizacije problem ekipe u celini, niti mislim da je savrsena zamena za Teodosica drasticno slabija verzija istog. Jasno svi volimo da gledamo talentovane kosarkase umesto netalentovanih, ali neko mora i za te talentovane da odradjuje neki posao. Micic svakako treba da se osposobi da bude prvi plej ozbiljne reprezentacije jednog dana, on nije igrac za rezervu sa 10 minuta na terenu.

 

Najveci problem reprezentacije je bio i ostace nedostatak kvalitetnih unutrasnjih defanzivaca. Dok to ne budemo izmislili necemo biti contenter.

Link to comment

pa ne kazem da je plej sada problem, smao sam sam izneo svoje misljenje o markovicu.

 

to za unutrasnje igrace je jasno, ali mrka kapa.

Link to comment

mozak mi trokira, ne znam kako cu se dovuci do arene :D (da zvizdim jebenom smarkovicu).

 

Navijaj za Jovića, predstavnika južne pruge. :D

 

edit: Sad vidim da je Jović bio na konferenciji za štampu posle Arentine.

Edited by Djolle
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...