Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Mnogo me nerviraju one ludačke trojke, kao ona Jovićeva. Sve mi se čini da će nam se to vratiti na SP-u.

 

Dobro bi bilo da se vrate sva trojica povređenih, pa da imamo novu petorku, hm...

 

Ne volim mnogo pobeda u pripremnom periodu, to nikad ne izađe na dobro.

Link to comment
  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

Sve bise zabrinjavaju igre Stefana Markovica. Iskreno se nadam da ce se njegova igra i ponasanje promeniti na SP jer otkako se Teo povredio Pefi se ponasa na terenu kao da mu ga je tata napravio iza kuce. 

Link to comment

А можда га тренер форсира да буде агресивнији и преузме одговорност лидера у нападу?

Link to comment

А можда га тренер форсира да буде агресивнији и преузме одговорност лидера у нападу?

 

Pa sto je ne uzima? U poslednjoj cetvrtini se pet minuta krije od lopte a onda u jednom napadu tapka 15 sekundi i opali sa sest metara kao da je Lebron. Mislim da ga je posle toga Sale i izveo napolje i vratio Jovica na parket.

Link to comment

Зато што не зна. То обично тако иде - некад се намести да треба да покажеш нешто, да направиш искорак. Ил си кадар ил ниси. Он није.

Link to comment

ovo je zabranjeno, ne zajebavam se. dobijace se warnovi, host me je ovlastio da drzim topik pod kontrolom za vreme sp.

 

pravilo broj 1 - kad krenu da nas guze kad se vrate teo i krstic zabranjeno je pisati postove tipa "bolji je onaj tim iz pripremnog period, ovi su uneloi pometnju, nisu uigrani...".

a pripremio sam seee :(

 

sanremo.jpg

Link to comment

Зато што не зна. То обично тако иде - некад се намести да треба да покажеш нешто, да направиш искорак. Ил си кадар ил ниси. Он није.

 

Istina. Videti pod Bogdan Bogdanović. On jeste.

Link to comment

Uopšte ne liči preterano, ali me selektor Arhentine svaki put kad ga je kamera prikazala podsetio na đorđeta vukadinovića avetnog.

Link to comment

Ne volim mnogo pobeda u pripremnom periodu, to nikad ne izađe na dobro.

ma mi smo pripreme odvaljivali i kod moke, a i kod dude. kod sakote smo bili argentinu i grcku sa po 20+ razlike, ako se dobro secam. jebes pripreme, meni se ne svidja sto igrao bez dva glavna igraca a rekao bih da bogdanovic, micov, markovic igraju na ler. kad pocnu utakmice ekipa ce imati potpuno drugu fizionomiju.

Link to comment

Uopšte ne liči preterano, ali me selektor Arhentine svaki put kad ga je kamera prikazala podsetio na đorđeta vukadinovića avetnog.

на тему сличности, мени ђорђевић личи на мадса микелсена

Link to comment

на тему сличности, мени ђорђевић личи на мадса микелсена

Pre će biti na njegovog burazera.Sinoć baš gledao onaj krimi serijal od šest epizoda gde glumi šefa pol stanice
Link to comment

ma mi smo pripreme odvaljivali i kod moke, a i kod dude. kod sakote smo bili argentinu i grcku sa po 20+ razlike, ako se dobro secam. jebes pripreme, meni se ne svidja sto igrao bez dva glavna igraca a rekao bih da bogdanovic, micov, markovic igraju na ler. kad pocnu utakmice ekipa ce imati potpuno drugu fizionomiju.

 

Da, kod Šakote sam baš zapamtio to kao karakteristično, mada je on objektivno imao neke povrede koje su ga na turniru sprečile da ekipa malo bolje igra.

 

Kad se vrate ova dvojica i, eventualno, Nedović, biće to sasvim nova situacija i drugačiji tim. Dobra okolnost je što gotovo sigurno prolazimo grupu, a ona grupa s kojom se ukrštamo nema nepobedivih ekipa,  tako da komotno možemo da budemo i četvrti. Dotle će se valjda ekipa s ovom dvojicom ili trojicom donekle uigrati.

Link to comment

Nedovic

 

 

 

 

"Ne osećam nikakav bol. Nisam hteo da trčim, jer ne želim da ugrozim povredu još više, a ide na bolje. Imam kontakt sa ljudima iz kluba, ako nema nikakvog rizika da se povreda pogorša, mislim da ću igrati. Najbitnije je da mi je Golden Stejt dao zeleno svetlo, a za dalje ćemo videti", poručio je Nedović.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...