Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 26.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    954

  • pbg12345

    909

2 minutes ago, samo_opusteno said:

Sve te trzavice u ekipi, otkazi i sl. porucuju da se izgubio famozni kult reprezentacije. Ovo veceras je licilo na fudbalsku reprezentaciju.

izgubila se i država za koju je taj čuveni kult bio vezan 

 

a malčice se i vreme promenilo. pa imas pet puta više utakmica nego ranije, gomile Evropljana u NBA....itd

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Milošica said:

Ovo je problem.

 

Na kraju se nekako uvek svede na znak jednakosti, ali nije tako.

 

Gospoda iz moderacije ništa ne rade(osim ili kad baš moraju ili kad banuju neke benigne likove) i onda naravno da treba odgovoriti. Ajd ovaj lik ne znam ko je, ali Dankan je ozbiljan čovek i totalno mi je nejasno šta mu to treba iz čista mira. I van svake logike.


Naravno da ne treba odgovoriti svakom trolu ili imbecilu. Upravo neodgovaranje na njihova nebitna mišljenja ih poništava. Nestaju kao da ih nikad nije ni bilo.

 

Ne znam ni šta je Dankan pisao, samo sam preleteo preko onog drugog posta. Pa da me trigeruje svaka glupost koja se ovde napiše u toku dana već bi me dva puta pojeo čir.

Edited by Mos
  • +1 1
Link to comment

ne znam, zar nije malo debilno da finalisti evropskog prvenstva ne idu direktno na OI? pa onda na kraju se sve slomi na jednoj tekmi, usranoj

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, napadaj said:

Mora da se pokrene i pitanje šta jebena FIBA radi i na šta ovo liči.

 a yeeee.... nije da se o ovome ne pripoveda zadnje 3 godine

Link to comment
Just now, Tsai said:

ne znam, zar nije malo debilno da finalisti evropskog prvenstva ne idu direktno na OI? pa onda na kraju se sve slomi na jednoj tekmi, usranoj

 

Nije. Dva najbolja tima sa kontinenta sa SP koje je poslednje veliko takmičenje pred OI idu na OI. 

Link to comment
5 minutes ago, theanswer said:

 

Nije. Dva najbolja tima sa kontinenta sa SP koje je poslednje veliko takmičenje pred OI idu na OI. 

ne, nego jedan.

ovde se izuzima svetski prvak i domacin OI

znci prvak sveta, domacin OI i po jedan najbolji s kontinenta, i jos 4 iz kvalifikcija

 

edip:  u kvalifikacije ide onaj sto plati

Edited by freakns
Link to comment
4 minutes ago, Mos said:


Naravno da ne treba odgovoriti svakom trolu ili imbecilu. Upravo neodgovaranje na njihova nebitna mišljenja ih poništava. Nestaju kao da ih nikad nije ni bilo.

 

Pa naravno da ne treba svakom, ali tim suludim ispadima su skloni i ljudi koji imaju hiljade postova ovde.

 

Evo večeras minimum trojica takvih, koliko sam na brzinu video.

Link to comment
8 minutes ago, freakns said:

 a yeeee.... nije da se o ovome ne pripoveda zadnje 3 godine

 

Nedovoljno i po novinama, umesto da se savezi pobune tamo gde treba.

Link to comment
10 minutes ago, freakns said:

ne, nego jedan.

ovde se izuzima svetski prvak i domacin OI

znci prvak sveta, domacin OI i po jedan najbolji s kontinenta, i jos 4 iz kvalifikcija

 

edip:  u kvalifikacije ide onaj sto plati

 

Ne, iz Evrope i Amerike 2, sa ostalih kontinenata najbolje plasirani. Svetski prvak kao svetski prvak nema mesto. Da je SAD bila prvak, amerika bi imala još jednu kvotu, evropa 2 opet. 

Link to comment
17 minutes ago, Tsai said:

ne znam, zar nije malo debilno da finalisti evropskog prvenstva ne idu direktno na OI? pa onda na kraju se sve slomi na jednoj tekmi, usranoj

Svetsko je bilo kvalifikaciono. Tu je realno propuštena prilika. Ovako desetkovani očigledno nisu bili sposobni da išta organizovano odigraju tj odbrane

Link to comment
1 minute ago, napadaj said:

 

Nedovoljno i po novinama, umesto da se savezi pobune tamo gde treba.

mogu da se bune do sutra. FIBA vodi gomila kretencina. iz Evrope FIBA predstavnici su iz kosarkaskih velesila, Finske i Rumunije su kosarkasi, i jos neki advokati iz Grcke, jeda u boardu, drugi je gensek... a izmedju dva Grcka genseka, FIBA je vodio Islandjanin... William Jones i Bora Stankovic se prevrcu u grobu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...