Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

2 minutes ago, Mil@n said:

Ok, onda nek se odazivaju samo igrači imuni na povrede. Rizik od povrede postoji od prekjuče.

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 

Nek se odazove ko želi, nije u pitanju mobilizacija nego jebena tekma.

 

A očigledno je da i pola ovih sto su igrali nije trebalo da igraju. Nezaleceni, preumorni itd. Valjda se proceni stanje igrača pre okupljanja, da se vidi dal moze ili ne.

 

Bolje da igraju Radanov i Trifa ako su fit, nego da se rizikuje ovako i čovek završi sa longetom ili čime već. Vidiš da su krenuli da otpadaju jedan po jedan kao da su zaista na frontu, a ne na basketu.

  • +1 4
Link to comment
  • Replies 26.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    954

  • pbg12345

    909

Opušteno, prvo je krenuo Dankan sa patkometrijom, sad će i cela ekipa, tužno što nije tu onaj što voli Narcos Serbia serijal.

  • +1 3
Link to comment
7 minutes ago, BWA said:

Ajd sad budi ljubazan pa obrazloži u kakvoj uzročno-posljedičnoj vezi su ovaj neuspjeh reprezentacije i dolazak Željka Obradovića na mjesto trenera KKP?

 

Prvo ti budi iskren pa reci da li te beskrajno zabavlja ovo kukanje..i obrazlozi zasto lazes ako kazes "Ne" :)

 

Link to comment
1 minute ago, garmonbozia said:

Nema toga ovde, samo patologija je u pitanju.


A vi konji od 30+ godina morate na svaku šibicu patološku da se pripalite.

Edited by Mos
  • +1 2
Link to comment
5 minutes ago, SNARC said:

 

Prvo ti budi iskren pa reci da li te beskrajno zabavlja ovo kukanje..i obrazlozi zasto lazes ako kazes "Ne" :)

 

Naravno da me zabavlja.:thumbup:

Ali, stvarno mi je krivo zbog ovoga večeras i posljednje što želim da pročitam su ovakve "paralele."

Link to comment

Sve te trzavice u ekipi, otkazi i sl. porucuju da se izgubio famozni kult reprezentacije. Ovo veceras je licilo na fudbalsku reprezentaciju.

  • +1 1
Link to comment
22 minutes ago, Mil@n said:

Ok, onda nek se odazivaju samo igrači imuni na povrede. Rizik od povrede postoji od prekjuče.
 

 

Jokić je odigrao valjda 110 utakmica za manje od godinu dana, verovatno je njegov rizik ipak malo veći. Kako god, sve da su se nekim čudom i odvukli do Japana, medalje ne bi videli

Link to comment
13 minutes ago, Mos said:

Aj batalite zvezde i partizane bar večeras. 

Ovo je problem.

 

Vidiš druže, nisi u pravu.

 

Na kraju se nekako uvek svede na znak jednakosti, "zvezde i partizane" jelte, ali nije tako.

 

Gospoda iz moderacije ništa ne rade(osim ili kad baš moraju ili kad banuju neke benigne likove) i onda naravno da treba odgovoriti. Ajd ovaj lik ne znam ko je, ali Dankan je ozbiljan čovek i totalno mi je nejasno šta mu to treba iz čista mira. I van svake logike.

Edited by Milošica
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...