Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1003

  • pbg12345

    951

3 minutes ago, mackenzie said:

Žao mi Jovića sjeba čovjek nogu bezveze.

A jbg....da se nije odazvao bio bi izdajnik. Tako je i Jokić trebao verovatno, da dodje, povredi se i ispadne heroj.

  • +1 6
Link to comment
9 minutes ago, copkillah said:

 

 

Gledaj to ovako: ova reprezentacija je trenutno kurac i da smo prošli, samo bi te više bolela neka Argentina ili slično

 

 

 

Eh sad. Trenutno nemamo pojma ni u kom sastavu bi ekipa išla, a dešavalo se već da u situaciji u kojoj nema očekivanja i sa lošim odnosima u timu dođe do velikih rezultata. Nije smelo ovo da se propusti.

Edited by napadaj
Link to comment
26 minutes ago, copkillah said:

 

pa ne baš, bio bi podjednako isprozivan da čeka da vidi da li ćemo da se plasiramo

 

i onda kada se ne bismo plasirali bio bi prozivan što nije pomogao 

 

 

ma znam, zezam se malo da ublazim bedak jbg

  • +1 1
Link to comment

Loše da gore ne može biti... Odbranu igramo loše ceo turnir, i Filipini su bili razigrani protiv nas. Svaka čast Italijanima, eksploatisali su naše mane maksimalno, a naš selektor nije uspeo da se prilagodi. Posle onakvog poluvremena i njihovog šuta, početi opet sa Bobijem je bilo baš glupo. Dve trojke preko njega na početku treće i to je bio početak kraja. Vasa i Bjelica, 2 nominalno najbolja igrača ovde ništa nisu odigrali. Šteta, ali šta je tu je. Više zdravlja, sreće i pameti drugi put.

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk

  • +1 3
Link to comment

Ne znam kad sam se ovoliko smorio poslednji put, verovatno ona Argentina na WC.

 

Nama je petorka Teo, Andjusic, Petruscev i dva kamenjara (Avramovic, Kalina, Dobric) svukla rezultat sa -20 na nekih -8. Poceli smo da branimo ponesto, ali tesko smo postizali koseve, jbg, ne moze i jare i pare. Ne znam sta je sa Micicem bilo, i on bi tu bio koristan, mada se uklopio u igru na bazi falusa.

Nagradno pitanje za selektora je kako je moguce da mu je trebalo tri i po utakmice da shvati da od Bobana i Bjlice nema nikakve vajde, i da li je moguce da nije mogao za manje od tri cetvrtine da procita igru Italije. Ljudi su samo prangijali, mi branimo pik ispod bloka. Boban ni ne brani pik nego ostane u reketu. Cak ni Bjelica ne brani pik, nego ko na basketu. Pa jbt.

Link to comment
A jbg....da se nije odazvao bio bi izdajnik. Tako je i Jokić trebao verovatno, da dodje, povredi se i ispadne heroj.
Ok, onda nek se odazivaju samo igrači imuni na povrede. Rizik od povrede postoji od prekjuče.

Sent from my Mi 10 using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment

Dobro ljudi, sta vam je, pa to je samo jedna olimpijada...

Uostalom, sad ce najbolji trener u svet da pokupuje sve sto je najbolje u evropi pa ce njegov tim zamalo da osvoji evroli...ovaj, evrokup, dok ce reprezentacija da osvaja odlicna 7-8 mesta...kad se plasira...

Isto kao i onomad, kad je crnogorski psiho zario i palio srpskom kosarkom a nasa reprezentacija bila vreca za nalupavanje u svim takmicenjima.

Istorija je ciklicna pojava...

  • +1 1
  • Haha 4
  • Tužno 1
Link to comment
54 minutes ago, Блок_64 said:

 

Igraci nisu krivi.Dali su sve od sebe.Od prve utakmice se videlo da nesto ne valja.Malo unutrasnjih igraca mnogo spoljnih.

Moje licno misljenje da bi Miloje bolje vodio ovo od Igora.

Igras presing sa Teodosicem na parketu.

 

Nemojmo se zajebavati, mislim da sam jedno 95% basketa u životu odigrao ozbiljnije nego oni prvo poluvreme.

 

50 minutes ago, Joe D said:

Kokoskov je uzasno vodio ovu utakmicu, ali ajde da ne teramo trenera pre nego sto bar jednom vodi tim kakav je zeleo, i ima priliku da zapravo odradi pripreme. Ovo jednostavno nije bio pokazatelj bilo cega. Osim da Boban ne bi smeo vise da pridje timu. 

 

Treneru kome treba 25 minuta da shvati da je sa Bobanom na parketu nemoguće išta odbraniti večeras, koji čitav turnir ne vidi da nas Bjelica časti prisustvom, koji ne uspeva da motiviše tim u ključnom okršaju zaslužuje isključivo šimiku u bulju i to broj 56.

 

Forumska komisija od tri random forumaša bi bolje večeras vodila utkamicu.

Link to comment
1 minute ago, Drako said:

Dobro ljudi, sta vam je, pa to je samo jedna olimpijada...

Uostalom, sad ce najbolji trener u svet da pokupuje sve sto je najbolje u evropi pa ce njegov tim zamalo da osvoji evroli...ovaj, evrokup, dok ce reprezentacija da osvaja odlicna 7-8 mesta...kad se plasira...

Isto kao i onomad, kad je crnogorski psiho zario i palio srpskom kosarkom a nasa reprezentacija bila vreca za nalupavanje u svim takmicenjima.

Istorija je ciklicna pojava...

Ajd sad budi ljubazan pa obrazloži u kakvoj uzročno-posljedičnoj vezi su ovaj neuspjeh reprezentacije i dolazak Željka Obradovića na mjesto trenera KKP?

Link to comment
Just now, BWA said:

Ajd sad budi ljubazan pa obrazloži u kakvoj uzročno-posljedičnoj vezi su ovaj neuspjeh reprezentacije i dolazak Željka Obradovića na mjesto trenera KKP?

 

U uzročno posledičnoj vezi da moderator foruma treba da ga liferuje nazad na RSB umešto što ih kvotuje i kao nešto komunicira sa njima. 

  • +1 3
Link to comment

@BWA

 

Što bre tražiš đavola i teraš lika koji je u stanju da napiše ovako nešto da još skribomaniše? RSB patologija, nema tu šta dalje da se diskutuje.

Edited by napadaj
  • +1 3
Link to comment
3 minutes ago, BWA said:

Ajd sad budi ljubazan pa obrazloži u kakvoj uzročno-posljedičnoj vezi su ovaj neuspjeh reprezentacije i dolazak Željka Obradovića na mjesto trenera KKP?

Be careful what you wish for.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...