Jump to content

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

1 minute ago, shimpr said:

Nije djordjevic valjao, a covek odveo reprezentaciju u finale svetsko, evropskog prvenstva i olimpijade. Mada i Kokoskov moze da se pohvali da ima finale kvalifikacionog turnira za olimpijadu

Kokoskov moze da se pohvali sa evropskim zlatom :fantom:

  • +1 3
Link to comment
  • Replies 26.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    954

  • pbg12345

    910

1 minute ago, Ted said:

:)

ma vidi, ja sam od onih koje mnogo više tangira klub nego repka. u tom nekom sportskom smislu više sam po nacionalnosti Partizanovac nego Srbin :)

shodno tome je i količina živaca koje gubim i emocionalni angažman ukupno

E onda nista od Slo repke svi su zvezdasi tamo :lolol:

  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, Ted said:

:)

ma vidi, ja sam od onih koje mnogo više tangira klub nego repka. u tom nekom sportskom smislu više sam po nacionalnosti Partizanovac nego Srbin :)

shodno tome je i količina živaca koje gubim i emocionalni angažman ukupno

Stvarno?A zato malopre istreses kofu govana po nama koje vise tangira reprezentacija nego klubovi.

 

Simpaticno

  • +1 2
Link to comment

Neću jednu ružnu reč da kažem ovim igračima jer su došli. Kokoškov da puši kurac Luki i Goranu što su mu zaboli 2 neverovatna ugovora. Teško da sam mogao da zamislim da može ovakav promašaj da bude. 

 

A Jokiću da se napuši onog konjskog kurca, ne želim da čujem za njega do kraja života makar to značilo da ću sutra da umrem. 

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment

Kokoskov je uzasno vodio ovu utakmicu, ali ajde da ne teramo trenera pre nego sto bar jednom vodi tim kakav je zeleo, i ima priliku da zapravo odradi pripreme. Ovo jednostavno nije bio pokazatelj bilo cega. Osim da Boban ne bi smeo vise da pridje timu. 

  • +1 4
  • -1 1
Link to comment

Kokoskov nije uspio da podigne ovu ekipu, iako realno nije imao ni sreće sa povredama i otkazima.

Ćelavi i nije neki trener, ali je znao da napravi atmosferu, imao je autoritet, veliko ime.

Za selektora je to mnogo bitnije od znanja.

  • +1 3
Link to comment
2 minutes ago, theanswer said:

Neću jednu ružnu reč da kažem ovim igračima jer su došli. Kokoškov da puši kurac Luki i Goranu što su mu zaboli 2 neverovatna ugovora. Teško da sam mogao da zamislim da može ovakav promašaj da bude. 

 

A Jokiću da se napuši onog konjskog kurca, ne želim da čujem za njega do kraja života makar to značilo da ću sutra da umrem. 

nemo dumres.

  • Haha 1
Link to comment
9 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

BTW, Kucač preko Sabonisa je uspeo da razjebe i seniorsku reprezentaciju, nakon mlađih kategorija.

 

Nije to bilo lako, skidam kapu.

Ovo treba sačuvati :ph34r:

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, precog said:

kad bi malo gledao nba, znao bi zasto ce bogdanovic, potencijalno, da odmara.

 

Nidje veze - pogledaj Luku Dončića

 

 

Da pojasnim priču oko finala EPa sa Slovencima - i tamo smo ušli opušteno, i tamo smo igrali bez odbrane, itd itd.....

 

Za ostalo me mrzi sad da pišem, a i uvek volim da prenoći 

 

 

E da, Kokoškov je prevara!

 

 

 

Edited by steins
Link to comment
25 minutes ago, J.R. Cash said:

 

Nadam se da ga je Teo nalizao kurcem za onaj bezobrazluk iz prvog poluvremena.

 

Da li je realno da ti u toj situaciji ne napraviš full court press? Nego čekaš igrača na 6m od koša, daš mu zalet.

Link to comment
Just now, Bogotac said:

Stvarno?A zato malopre istreses kofu govana po nama koje vise tangira reprezentacija nego klubovi.

 

Simpaticno

samo sam napisao kakav je moj stav. nije uopšte nužno da se svima dopada i ne znam što se ti tangiras oko toga.

 

a nisam ni imao u vidu reakcije na ovom forumu nego budalaštine koje se mogu naći po netu.

Link to comment
Just now, BWA said:

Kokoskov nije uspio da podigne ovu ekipu, iako realno nije imao ni sreće sa povredama i otkazima.

Ćelavi i nije neki trener, ali je znao da napravi atmosferu, imao je autoritet, veliko ime.

Za selektora je to mnogo bitnije od znanja.

Hmmm da je celavi danas selektor ne verujem da bi rezultat bio drugaciji. 

  • +1 4
  • -1 1
Link to comment
 a na sta da besnim?
Bogdan, Guduric, Nedovic, Lucic, Milutinov, Jovic. roviti Kalinic, verovatno i Vasa. to ti je bukvalno prva petorka, i jos pride. mogu da pizdim jedino sto Debeli nije dosao, pa da nas nosa ko sto je nosao Nuggetse. 
Večeras bukvalno samo da je bio Lučić i zdrav Jović druga pesma bi se pevala. Oni grizu u odbrani na jednoj nozi da igraju.

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...