Jump to content

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

@fancy claps

 

Grešiš.

 

Ne pokazuje Teo emocije, ali mislim da mu je mnogo teško.

 

Teo, bio si očajan večeras :D, ali glavu gore care.

Edited by Milošica
Link to comment
  • Replies 26.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    954

  • pbg12345

    910

1 minute ago, Ted said:

gledam komentare razne....jebeš mi sve, ja da sam igrač ne da se ni bih odazvao u Srpsku repku, nego bi verovatno uzeo i državljanstvo neke druge drzave....uz iskreno osećanje žaljenja za ljudsku bedu koja očekuje da je reprezentujem 

 

Jokara je taman uhvatio vazduh..sad ce opet biti na tapetu :)

Link to comment
6 minutes ago, shimpr said:

Jokic i definitivno ne igra na Olimpijadi

Mogao si to malo izokola da nam saopstis, a ne ovako ko grom iz vedra neba :fantom:

  • +1 2
  • Haha 7
Link to comment
8 minutes ago, precog said:

jokic, da ima socijalnu inteligenciju, bi rekao da ce da igra oi kad se kvalifikujemo.

 

o tome bas razmisljam, da je reko saopsticu odluku nakon kvalifikacija osto bi heroj nacije :lolol:

Link to comment
1 minute ago, Milošica said:

Ja stvarno nemam neki osećaj besa prema igračima, pa ni tuge.

 

Jedino mogu ponoviti da je Jokara mogao odigrati ovo, ali ajde.

 a na sta da besnim?

Bogdan, Guduric, Nedovic, Lucic, Milutinov, Jovic. roviti Kalinic, verovatno i Vasa. to ti je bukvalno prva petorka, i jos pride. mogu da pizdim jedino sto Debeli nije dosao, pa da nas nosa ko sto je nosao Nuggetse. 

  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, Ted said:

gledam komentare razne....jebeš mi sve, ja da sam igrač ne da se ni bih odazvao u Srpsku repku, nego bi verovatno uzeo i državljanstvo neke druge drzave....uz iskreno osećanje žaljenja za ljudsku bedu koja očekuje da je reprezentujem 

Uzmi SLO pasos i igraces na OI. A ionako nema razlike izmedju Slo i Srb za obe repke igraju Srbi :D

  • +1 1
Link to comment
Just now, freakns said:

 a na sta da besnim?

Bogdan, Guduric, Nedovic, Lucic, Milutinov, Jovic. roviti Kalinic, verovatno i Vasa. to ti je bukvalno prva petorka, i jos pride. mogu da pizdim jedino sto Debeli nije dosao, pa da nas nosa ko sto je nosao Nuggetse. 

Pa to i ja kažem.

 

I super je što je publika u hali ispratila sve ovo gospodski.

  • +1 1
Link to comment

Apsolutno je Kokoškov zasrao. Jbt primio 100 poena protiv B tima Italije u Beogradu. To nikad nije bilo. Nije napravio dve smislene akcije, samo divljanje i to bez odbrane. Igrače ne bih komentarisao, bar su došli da igraju... Italijane je i usralo, i to žestoko. Sledećih 10 utakmica bi ih dobili svih 10 lagano, ali su muški odigrali i izeksploatisali sve naše mane. Riđi batica nas je upropastio, Vasa je delovao kao amater a on kao MVP. Polonara 6/8 trojke... Kurcobolja i misao da će se oni sami dobiti nas je koštala 30 minuta ladovine u odbrani... 

  • +1 4
Link to comment
1 minute ago, Michael Krueger said:

Apsolutno je Kokoškov zasrao. Jbt primio 100 poena protiv B tima Italije u Beogradu. To nikad nije bilo. Nije napravio dve smislene akcije, samo divljanje i to bez odbrane. Igrače ne bih komentarisao, bar su došli da igraju... Italijane je i usralo, i to žestoko. Sledećih 10 utakmica bi ih dobili svih 10 lagano, ali su muški odigrali i izeksploatisali sve naše mane. Riđi batica nas je upropastio, Vasa je delovao kao amater a on kao MVP. Polonara 6/8 trojke... Kurcobolja i misao da će se oni sami dobiti nas je koštala 30 minuta ladovine u odbrani... 

tako nas je Klemen napunio u finalu Evropskog... ne leze nam ti sto sutiraju sa zemlje :D 

Link to comment

BTW, Kucač preko Sabonisa je uspeo da razjebe i seniorsku reprezentaciju, nakon mlađih kategorija.

 

Nije to bilo lako, skidam kapu.

  • +1 4
Link to comment

Bjelica kaze, hteli smo da usrecimo narod. Pa jbt jel igras zbog sebe i tima valjda, kakav sad narod. Doduse tako ste i igrali, ako su vam to bili prioriteti.

A onda Teo kaze, nismo bili toliko losi, koliko su oni bili dobri.

Alooeee momci, pa vi ne znate ni zasto ste tu bili, niti koji vam je posao. Bio.

  • +1 1
  • Haha 1
  • -1 1
Link to comment

Nije djordjevic valjao, a covek odveo reprezentaciju u finale svetsko, evropskog prvenstva i olimpijade. Mada i Kokoskov moze da se pohvali da ima finale kvalifikacionog turnira za olimpijadu

  • +1 4
Link to comment
1 minute ago, Cash said:

Uzmi SLO pasos i igraces na OI. A ionako nema razlike izmedju Slo i Srb za obe repke igraju Srbi :D

:)

ma vidi, ja sam od onih koje mnogo više tangira klub nego repka. u tom nekom sportskom smislu više sam po nacionalnosti Partizanovac nego Srbin :)

shodno tome je i količina živaca koje gubim i emocionalni angažman ukupno

  • Hvala 1
  • -1 1
Link to comment
8 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

 

Koji?

 

To sto je najmanje pet puta za poluvreme probijen bez otpora. Nije se iscimao ni krsten faul da napravi na kraju prve cetvrtine. Moguce je da je povredjen, ali ako je toliko povredjen da ne moze da se pomeri, ne bi trebalo da igra.

  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, Milošica said:

Ja stvarno nemam neki osećaj besa prema igračima, pa ni tuge.

 

 

 

Igraci nisu krivi.Dali su sve od sebe.Od prve utakmice se videlo da nesto ne valja.Malo unutrasnjih igraca mnogo spoljnih.

Moje licno misljenje da bi Miloje bolje vodio ovo od Igora.

Igras presing sa Teodosicem na parketu.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...