Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

U Partizanu je jer nema bezobrazluk  koji je potreban i prema protivniku a i prema saigracima.

 

Kako nema? Pogledaj samo tu zlu i bezobzirnu facu.

 

 

 

10599385_10153324679786686_1584321715048

 

 

Link to comment
  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

Svakakve stvari sam citao o Tepicu ali da je u pitanju neinteligentni momak to je zaista neobicno retka primedba.

Izvinai, ali nedostatak košarkaške inteligencije  ne znači da Tepić nije inteligentan.

Edited by bergasa19
Link to comment

Izvinai, ali nedostatak košarkaške inteligencije  ne znači da Tepić nije inteligentan.

 

Upravo o toj inteligenciji i govorim. Tepic je nadprosecno inteligentan kosarkas koji izvanredno "cita" igru, da su mu sve ostale fizicke, karakterne i tehnicke karakteristike na nivou te sad bi prasio u NBA ligi.

Link to comment

Kako to nijedan veliki klub nije provalio? Za fizikalije si pogrešio.

 

Kako nije provalio sta? Da je kosarkaski natprosecno inteligentan? To nije jedina karakteristika na osnovu kojih se potpisuju veliki ugovori, nisu klubovi akademije nauka i umetnosti. Tep ima druge nedostatke koji mu zatvaraju vrata velikih klubova, to ne znaci nista.

Link to comment

Kako to nijedan veliki klub nije provalio? Za fizikalije si pogrešio.

 

kako nije provalio? pa provalio je zeljko i doveo ga u panatinaikos. upravo je zeljko smatrao da ce u panatinaikosu ostati dve godine dok ne ode u nba. e sad, sto se to nije desilo, jbg...

Link to comment

To i pitam Šta mu se isprečilo u razvoju?

 

jebem li ga, o tome mogu njegovi treneri da govore.

Link to comment

i kojom logickom metodom si dokazao nedostatak kosarkaske inteligencije jedini moguci odgovor na to pitanje?

Nisam ništa dokazao niti mislim. Samo sam rekao šta mislim o njegovoj igri.

Link to comment

Tepicu je presudilo to sto njegov sut nije postao dovoljno konstantan, a on nije igrac nekih posebnih fizikalija da na taj nacin dominira. S boljim sutem i ostali pozitivni atributi bi dodatno dosli do izrazaja. Slicna prica moze biti s mitrovicem ako ne popravi sut tokom karijere, iako nemaju neke veze jedan s drugim.

 

 

ali tepic kosarkaski neinteligentan, majko mila.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...