Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Just now, precog said:

naravno da je ovo posledica neuigranosti, plus teo mator, a blejica nomen est omen.

 

Naravno da je i to, ali naravno da nije samo to.

Link to comment
  • Replies 26.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    955

  • pbg12345

    910

Just now, Lancia said:

Ne znam sta bi napisao, mislim mi smo jedva Filipine dobili :unsure: Avramovic, Dobric, Andjusic, Marjanovic....de je tu kosarka?¿

Ti što si naveo (sem Bobija) su još i dobri, s obzirom na limitiranost. Ovi glavni po imenima su žestoko podbacili. Bjelica komičan, Teodosića nema a Vasa kao da je naduvan.

  • +1 1
Link to comment

Evo ga u publici Zoran Živković sa sinom.

 

Gleda ljude oko njega kako skaču u fazonu: "Šta se ložite na 20 razlike."

Edited by Milošica
  • Haha 1
Link to comment
2 minutes ago, James Marshall said:

Ti što si naveo (sem Bobija) su još i dobri, s obzirom na limitiranost. Ovi glavni po imenima su žestoko podbacili. Bjelica komičan, Teodosića nema a Vasa kao da je naduvan.

Ma u pravu si, mrzelo me dalje da pisem.

 

Samo da sutra Bogdan jos ne otkaze :D

  • Haha 1
Link to comment
James Marshall
This post was recognized by James Marshall!

Ted was awarded the badge 'Great Content' and 50 points.

poštenije bi bilo da se ne vrši aktivan i pasivan pritisak na igrače da dolaze po svaku cenu....neka dodje ko zaista želi i u stanju je da igra.....mislim, od tog uterivanja patriotizma silom nema leba

  • +1 3
Link to comment
Just now, precog said:

ne bih se ja penjao na kicmu kokoski za ovo.

 

Ne bih ni ja, ali ne bi trebalo ni bezati od cinjenice da je uradio jako los posao.

 

Sve nekako mozemo pokusati da pravdamo ili razumemo, ali odluka  da izadje na pocetak drugog sa Bobijem je kriminal.

  • +1 2
Link to comment
5 minutes ago, precog said:

ne bih se ja penjao na kicmu kokoski za ovo.

+1. Ali je ocigledno podbacio.

Ocigledno da u ovom formatu vise znaci trener koji ubrizgava energiju i motiv, a Kokoskov izgleda nije takav. S druge strane, kad se ima vremena za pripreme onda je verovatno Kokoskov bolji izbor

Edited by Lezilebovich
  • +1 1
Link to comment
Just now, J.R. Cash said:

 

Ne bih ni ja, ali ne bi trebalo ni bezati od cinjenice da je uradio jako los posao.

 

Sve nekako mozemo pokusati da pravdamo ili razumemo, ali odluka  da izadje na pocetak drugog sa Bobijem je kriminal.

pokusavam da gledam na streamu koji mi secka i koji refreshujem svakih 30 sekundi. 

kapiram da je hteo da baca lobove na bobana i da pokupi skok, kao i svi treneri u njegovoj karijeri sto se nadaju/su se nadali.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...