Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

Koja velika steta sto su Novica i Tepic potonuli i nestali. Novice mi nije zao jer je sam sebi to napravio, ali mi je stvarno zao za Tepu, ima ili je imao skoro sve predispozicije da bude vrhunski vanjski igrac, visinu, ruke, vodjenje lopte, obranu, dobar sut... Kad bi se samo moglo da mu se presade Novicina muda pa da se spasi barem jedan od njih...   

Edited by MangupIzCivilstva
Link to comment

Iz te ekipe su potonuli Novica, Tepić, Kešelj, Kosta, Rašić, praktično pola ekipe - svi bi danas trebalo da su danas na vrhuncu, a nema ih više nigde. Pojma nemam zašto je to tako.

Link to comment

pa dobro, novica i tepic jesu potonuli, ovi su u startu bili klupski igraci sa specificnim zadacima u timu. nema tu sistemske greske, sve je individualno.

Link to comment

Tepic je u prosloj sezoni bio jedan od kljucnih igrasa Evroligasa koji se borio da udje u TOP8, pa nije bas da je potonou, kako vi kazete. I posle ove dobre sezone u EC, sigurno ce se opet negde fino prodati i uzeti pare. Kao sto je uzeo od PAO onomad.

Link to comment

Gde Kosta nije potonuo, na tom SP, a i prethodnom mu EP je bio odličan i uvek je projektovan za reprezentativca. Sad ni ne znam gde igra. Samo se sećam nekog tajmauta prosšle godine u Unikahi kad mu Repeša priča nešto otprilike "i ja i ceo tim više verujemo u tebe, nego ti sam u sebe".

 

Rašića sam više puta video po kafićima u kraju, nego što sam čuo da je negde dao više od deset poena.

Link to comment

Tepic je u prosloj sezoni bio jedan od kljucnih igrasa Evroligasa koji se borio da udje u TOP8, pa nije bas da je potonou, kako vi kazete. I posle ove dobre sezone u EC, sigurno ce se opet negde fino prodati i uzeti pare. Kao sto je uzeo od PAO onomad.

 

Bio je jedan od kljucnih igraca silom prilika, a fini ugovori i uzimanje para je nazalost proslo vrijeme za njega. Njemu je ostatak karijere osudjen na Partizan ili neki osrednji klub iz Njemacke. Volio bi da nisam u pravu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...