Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

Kaze Krlo da ce ekipa da pali u Japan vec 13og jula, sto znaci da nema puno vremena da se iskristalise ko ce da igra.
Samo neka on rezervise

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

Link to comment
1 hour ago, steins said:

Sad gledam ovaj topik pa mi pade nešto na pamet - da neko samo čita šta ovde pišemo i ništa više, imao bi utisak da smo sve do sada pogubii i to sa masnom razlikom. :D

ako cu da cenim reprezentaciju Srbije u kosarci na osnovu rezultata protiv Filipina, e onda bas dokurca.

Link to comment
1 hour ago, ronin said:

Otkud znam...Meni se čini da Italijani izgledaju ozbiljnije...

Juče sam ih radio i ništa posebno nisu igrali niti neku ozbiljnu odbranu pokazivali. Doduše, republikanci nisu nikakav reper pošto su baš divljaci bez ikakve akcije da su postavili od početka do kraja tekme... 

Link to comment
10 minutes ago, freakns said:

ako cu da cenim reprezentaciju Srbije u kosarci na osnovu rezultata protiv Filipina, e onda bas dokurca.

 

Pa nije to samo Filipini, bili i neki Grci, pa neki Dominikanci, pa neki Meksikanci, pa večeras Talijani......ne znam šta očekuješ, da ćemo zakazati 10 pripremnih utakmica sa amerikancima i da ih pocepamo recimo 9 od 10? 

Dalje, na ovom turniru se vide mane, ali se vidi i jedno dotezanje igre - npr pogledaj slobodna bacanja u poslednje dve utakmice, ili procente šuta. 

Kljakavi smo gde smo kljakavi, to je tako kako je i sad možemo da odigramo kako možemo i da vidimo dokle ćemo, a možemo i da se nadurimo i otkažemo učešće na OI i  boli nas dupe. 

Ali ne može boban marjanović da bude kriv što se Jokiću ne igra, ili što je Milutinov povredjen. Ne može Avramović da bude kriv što je Bogdan u obavezama preko glave pa ne može da igra, ne može ni mučeni Dragan da bude kriv što se Lučić povredio. 

 

Elem, Kokoškov mi se ne dopada - baška što svesno šrtvuje odbranu zarad napada, što se meni kao nekom kome filozofija košarke ide iz dobre odbrane, ič ne dopada, nego što ni u tom napadu ne vidim neku strašnu inventivnost niti značajnu promenu, osim što smo zamenili pik forsiranjem uletanja pod koš i lakšim obaračem za tricu.

Jbga, to je jasna NBA filozofija igre koju ja lično nit volim, a pogotovo ne mislim da mi trebamo tako da igramo. 

 

Talijane ćemo večeras dobiti, cenim bez mnogo drame, i ostaje nam da vidimo konačan spisak za OI pa ćemo dalje da planiramo. 

Link to comment

nadam se da nece igrati. treba mu odmor. vec par puta je imao los pocetak u nba zbog povreda koje je donosio sa reprezentativnih akcija.

mozemo jedno takmicenje bez njega. 

 

  • +1 3
Link to comment
nadam se da nece igrati. treba mu odmor. vec par puta je imao los pocetak u nba zbog povreda koje je donosio sa reprezentativnih akcija.
mozemo jedno takmicenje bez njega. 
 
Da bre, jebo te upišane OI.
Ne znam ni koji se moj održavaju
:fantom:

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

Link to comment
4 minutes ago, steins said:

Da bre, jebo te upišane OI.
Ne znam ni koji se moj održavaju
:fantom:

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 

znas i sam da mu treba dug odmor. 

prece je njegovo zdravlje od  tvog i mog zadovoljstva ispred televizora.

valda je vise dokazao taj patriotizam da ga ne razvlacimo. po tvoteru i tabloidima.

 

Link to comment
13 minutes ago, bradilko said:

znas i sam da mu treba dug odmor. 

prece je njegovo zdravlje od  tvog i mog zadovoljstva ispred televizora.

valda je vise dokazao taj patriotizam da ga ne razvlacimo. po tvoteru i tabloidima.

 

 

Bogdan je prosle godine odmarao od marta do pocetka priprema za novu sezonu, znaci neki oktobar/novembar. Toliki odmor nije imao od kadetskih dana.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...