Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

Ovo je otprilike najbolje sto smo mi u stanju da odigramo u ovom trenutku. Trebalo nam je da teo odigra najbolju odbranu u zivotu da ih spustimo na 84 poena, cak su i ostali bili solidno motivisani, ali ne ide. Ako Kalinica ne osposobimo za sutra mislim da nisu velike sanse da pobedimo. 

  • +1 1
Link to comment

Mislim da su nam šanse 50-50. Treba zaoštriti atmosferu, napraviti pritisak na sudije, najviše nam fali da imamo nekoga ko može igrati agresivno u odbrani spolja ali kvalitetno. Naša je sreća što Meli ono što sam gledao se prilično raspada, Polonara deluje da mene ne bi mogao da čuva ali isporučuje u napadu. Fontekio im je u najboljoj formi a Menion je veoma dobar. 

Link to comment

Dobro je ovo bilo. Podigli smo igru, podigli i koncentraciju, osim nešto malo u 2/4, nismo gubili kontrolu nad utakmicom.
Avramovic odigrao ozbiljno.
Bobi je ozbiljna rupa u timu.
Imamo li još ikoga od centara na lageru ili da zovemo Štimeta?

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

Link to comment
2 hours ago, steins said:

Dobro je ovo bilo. Podigli smo igru, podigli i koncentraciju, osim nešto malo u 2/4, nismo gubili kontrolu nad utakmicom.
Avramovic odigrao ozbiljno.
Bobi je ozbiljna rupa u timu.
Imamo li još ikoga od centara na lageru ili da zovemo Štimeta?

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 

Milutinov, sa 6 meseci bez basketa i to je to. 

Petrusev je inace sasvim pristojan, bice ozbiljan kosarkas od njega. problem je sto decko nema dva ozbiljna meca u nogama. 

 

na OI cemo proci, ali tamo sta cemo da radimo, to vec ne znam. Vasi i Teu da zavezes obe ruke i odseces jednu nogu, opet bi bili bolji od ostatka tima, izuzev Kalinica. sto Cash rece, Moskitosi su rapsodija za ove indijance.

Link to comment
20 minutes ago, freakns said:

 

 

na OI cemo proci

 

Voleo bih da delim tvoj optimizam. Marjanović deluje unplayable u odbrani, Bjelica se pretvorio u Birčevića sa boljim rangeom i većim iq-om, kao da je zaboravio da spusti loptu na parket, a i kad je spusti donosi užasne odluke. Bez Kalinića smo sa rosterom od 10 gde DM i DD nisu ni bili planirani za rotaciju. Zavisimo sutra od Tea i Micića i njihove kreacije u napadu, ako jedan od njih dvojice bude imao loše veče, izgubićemo. 

Link to comment

to vise govori o rosteru nego o igri Bjelice.

jbg, povrede, godine, nekonstatno igranje... skupilo se svega. i on jeste sada manji problem, ali ako plasiramo, Kalinic ce oporavi i desi se cudo pa se pojave Milutinov, Bogdan i Lucic, to postaje najveci problem.

Link to comment
24 minutes ago, Joe D said:

Bjelica nije problem ove ekipe, ili je bar medju manjim problemima. I ovakav kakav je.

 

 

 

 

 

Ako ga gledaš kao nekoga ko treba da ima ulogu u reprezentaciji ko Dobrić recimo onda si u pravu

Link to comment

Bjelica je danas odigrao sta je trebalo kad je trebalo. Nece on sigurno da se cima protiv poluamatera vise nego sto treba. Valjda je svima jasno da nije 2015. godina i da je on na poziciji veterana u ekipi. To sto je on zaboravio vise kosarke nego sto je vise od pola ovog tima na gomilu znalo ne znaci da treba da se pominje u istoj recenici sa Bircevicem.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...