Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

[mention=8933]arheolog1981[/mention]
Na čemu baziraš optimizam?
Na tome što su ostali još gori od nas :D

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment

Od sedam poslednjih zlata koje je Jugoslavija osvojila, tri puta je to uradila bez poraza, četiri puta su doživljavali poraze. Svaki puta kada su doživljavali poraze na tim takmičenjima, oni su bili ili od Portorijka ili od Italije:

 

1990: zlato na Svetskom, poraz od Portorika. u ekipi bili Dražen, Divac, Kukoč, Paspalj...

1991: nijedan poraz.

1995: nijedan poraz.

1997: zlato na Evropskom, poraz od Italije. U ekipi bili: Danilović, Đorđević, Bodiroga...

1998: zlato na Svetskom, poraz od Italije. U ekipi bili, Bodiroga, Rebrača, Đorđević...

2001: nijedan poraz.

2002: zlato na Svetskom, poraz od Portorika. U ekipi bili Divac, Stojaković, Bodiroga...

 

Finalista poslednjeg Evropskog, naprosto ne bi ni trebalo da igra kvalifikacije za OI...

  • +1 2
Link to comment

ljudi, Portoriko je poluamaterska ekipa. nije da smo mi nesto mnogo bolji, ali ovo ce biti kampovanje Bobija pod kosem i lob pasovi i to je to... 

Link to comment

Dobijamo mi ove indijance (ne samo Portoriko) na 40 minuta ali nekad zabrinjava kakve crne rupe u određenim periodima imamo.

Link to comment

Jedan postup nismoi imali za 6 minuta, 4 minuta Boban, 2 minuta Petrušev, 6 minuta Bjelica i nijedan postup protiv ovih. Šta ti Kokoškov dečko radiš. 

Link to comment

Mislim da Teo ovakvu odbranu u životu nije odigrao kao u ovom napadu Portorika 😀

Edited by garmonbozia
Link to comment
Mislim da Teo ovakvu odbranu u životu nije odigrao kao u ovom napadu Portorika [emoji3]
Koju odbranu? Dva put zaredom primamo koševe jer centar pokriva Tea.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...