Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Pa da. Uvek neko fali i uvek je bilo odluka da se pauzira, to se tada tako zvalo i bili smo ok sa tim. Npr, Divac, pa je 2002. ponovo zaigrao i to pamtimo. Ne razmišljamo o tome što je morao Jestratijević da ide u Sidnej. 

Link to comment
  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

Nama juce tri igraca pauziraju zbog nekog udarca protiv Dominikane, onda je jovic povredjuje. i sad mi treba da odemo tamo, bez bazicnih priprema, bez pauze, izmrcvareni, da se sibamo sa australijskim mesarima, pa ko ziv ko mrtav. Stvarno je ovo sve teska pizdarija. 

  • +1 4
Link to comment

A mogli smo i da ne ispadnemo od Argentine pa da ne igramo kvalifikacije. Nema mesta kukanju, tako je kako je, mi smo još i imali najviše sreće, mi i Hrvati kad se pogleda koji su igrači došli a u kakvim su sastavima protivnici. Nema izgovora da igraš egal utakmicu sa Filipinima koji igraju sa amaterskom ekipom. Dakle, ovo juče nije najjača ekipa Filipina, nego neka poluprofesionalna bez nekih igrača iz njihove profi lige. 

  • +1 2
Link to comment
8 minutes ago, theanswer said:

A mogli smo i da ne ispadnemo od Argentine pa da ne igramo kvalifikacije. 

 

+1

 

Salo castio... :fantom:

Link to comment

kad kažu ne bih ja igrao nemam ugovor onda ide priča može se povrediti i na pecanju i u dečijoj igraonici/rođendaonici i u publici na kasačkom derbiju u Despotovu, nikad ne znaš gde će biti teroristički napad, gde će udariti grom ili pasti meteor, pa isto tako ne znaš nikad ni gde može sjebati mišić ili tetiva. a kad se povredi onda ajao kud se povredi kukavče sinji pa đe baš sad kad nisi ugovor potpisao pa šta ćeš sad jadna ti mater

Link to comment

Ko se ono beše pre par godina povredio u svom stanu, tipa sapleo se o kofer na sred sobe i polomio prst. Neki Josh Smith ili Howard, tako neka legenda. 

Link to comment
7 minutes ago, Mos said:

Ko se ono beše pre par godina povredio u svom stanu, tipa sapleo se o kofer na sred sobe i polomio prst. Neki Josh Smith ili Howard, tako neka legenda. 

mislim da je ovo neki nas nesrecnik uradio

Link to comment
13 minutes ago, Mos said:

Ko se ono beše pre par godina povredio u svom stanu, tipa sapleo se o kofer na sred sobe i polomio prst. Neki Josh Smith ili Howard, tako neka legenda. 

 

Macvan, bas pred okupljanje repke..

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Joe D said:

Nama juce tri igraca pauziraju zbog nekog udarca protiv Dominikane, onda je jovic povredjuje. i sad mi treba da odemo tamo, bez bazicnih priprema, bez pauze, izmrcvareni, da se sibamo sa australijskim mesarima, pa ko ziv ko mrtav. Stvarno je ovo sve teska pizdarija. 

 

Tačno to. Ovde se vidi koliko je bitan stari način priprema gde se planira i napucava snaga gde timovi lekara i medicinskih radnika i trenera tačno imaju uvid u stanje svakog igrača ponaosob i na osnovu toga donose odluke itd itd.....

al jbga, ovo je sad novo vreme, profesionalizam i tako to....pa ko živ ko mrtav

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...