Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

2 minutes ago, Mos said:

Ne može Kokoškov da ih motiviše kao što je Ćelavi umeo

Sad mi već nije jasno šta uopšte ume Kokoškov?!?

 

Nije mi jasno kako ćemo da dobijemo još dve utakmice protiv ozbiljnih ekipa?

 

Bolje i da ne kreću na OI sa ovakvom igrom i odnosom prema dresu.

Link to comment

Nisu to nikakve ozbiljne ekipe, bice bolje sa Kalinicem,Bjelicom i Micicem, dovoljno da se osvoji ovaj turnir. Ja sam i ocekivao  mucenje danas, cim sam video da ova trojica odmaraju danas.

Link to comment

Naravno da nema ništa OI...Jebiga furaju fazon rekreativne košarke...Nema leba od toga ni sa Portorikom ni sa Italijom.

Edited by ronin
Link to comment

Po završetku tekme, izmaltretiraše filipinci Bobana da se slika sa njima pojedinačno... I to je jedino bilo zanimljivo na utakmici... Onog ko je izmislio viziri uz maske da moraju da se nose dok cela hebena hala zbijena kao sardine bez ijedne maske treba olomito kao vola... Izgoreo sam, sve se magli kad dišeš, vodu da popiješ je naučna fantastika dok traje utakmica... 

Link to comment

Nemam ništa protiv ove FIBA inkluzije ali kaže Šareni da su ovi poslali neku univerzitetsku ekipu, a inače su zamjena, Afrikanci nisu ni doputovali, malo je sprdnja ovaj turnir, a mi se i na njemu solidno mučimo, da ne kažem blamiramo. 

Link to comment

Jović je done za leto, mislim da je to jasno. Rekao bih da su nam šanse da se kvalifikujemo na OI 50-50 u najboljem slučaju. Realno, bojim se da su i manje. 

Link to comment
2 hours ago, fancy claps said:

 

 

u svakom slucaju selektor kokoskov jos nije ubedio da svoju karijeru ne duguje dragicu i doncicu. mora to bolje.

Ovo i meni sada sve češće prolazi kroz glavu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...