Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

Nema pistaljku, tako ces ga razlikovati..
pa to me možda i zbunjuje jer izgleda zbunjen kao sudija bez pištaljke

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
1 hour ago, J.R. Cash said:

Kakva analiza Sedalceka: Promasena slobodna bacanja unose nervozu i brze suteve. Zbog toga je rezultat ovakav. 

 

A to sto jedan napad nismo odbranili nema veze.

transfer neprijatnosti kad god progovori...i on i Sarenac...pa beton liga zasluzuje bolje komentatorez od ove dvojice

Link to comment
1 hour ago, Mos said:

Al' koliko je Šarencu drago kad Teo ne ode do kraja nego sačeka ceo napad :lolol: Nikad se neće promeniti 

Jel' i dalje objasnjava popularne rogove? :D 

Link to comment

Denda je barem malo zanimljiv zbog ne zlonamernog lupetanja, covek prosto ne zna kosarku ali mi deluje kao neki simpaticni pijani  veseljak  koji je  postavljen tu   nekom direktivom sa vrha  ali  voli taj sport . Sarenac se valjda tretirao kao neki strucniji komentator u sirokim masama, ali ja licno sam ga uvek dozivljavao kao nekog nabedjenog glupana , koji se iritatno dernja u mikrofon, njegove fraze su mi uvek bile iritantne , on je prava  kazna za usi.

Edited by Micko8
Link to comment

Šarencu je danas trebalo dobra 3 minuta da skonta da igramo zonu, Denda je maločas skontao na prvi napad da je Grci igraju, i to su je odigrali jednom i vratili na čoveka. 

Link to comment

koliko je Kalina samo falio na SP, cak se i ovde vidi. jedini covek dosao da igra utakmicu. 

 

na OI cemo otici ako nas Vasa tamo odvuce, ali ako se Milutinov ne oporavi, a i ne moramo se bas cimamo.

Link to comment

Generalno djeluje da će OI biti kripl fajt, daj da se dovučemo pa onda kom opanci kom obojci, dok ne naletimo na Amere.

Link to comment

Dobro, sve je ovo sinoć izgledalo mnogo gore nego što je bilo. 

Mi smo ušli u utkamicu u strašnom grču i kad je t popustilo stvari su došle na svoje mesto. 

Da nam fali još jedan centar - fali.

Medjutim, meni mnogo više fali jedna četvorka pošto je Bjelica ostao sam na toj poziciji, pa će izgleda da mu bek ap bude Kalinić. 

Ako se vrate Milutinov, Dragan i daj bobe Nedović, na nešto ćemo i da ličimo. Ako budemo bazirali igru na Bobanu Marjanoviću, usraćemo motku. 

Link to comment
10 minutes ago, steins said:

Dobro, sve je ovo sinoć izgledalo mnogo gore nego što je bilo. 

Mi smo ušli u utkamicu u strašnom grču i kad je t popustilo stvari su došle na svoje mesto. 

Da nam fali još jedan centar - fali.

Medjutim, meni mnogo više fali jedna četvorka pošto je Bjelica ostao sam na toj poziciji, pa će izgleda da mu bek ap bude Kalinić. 

Ako se vrate Milutinov, Dragan i daj bobe Nedović, na nešto ćemo i da ličimo. Ako budemo bazirali igru na Bobanu Marjanoviću, usraćemo motku. 

 

Ne fali nama četvorka, nama fali Bjelica

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, Joe D said:

Dragan je u timu. On je prvi na listi da ispadne ako neko uleti. 

 

 

 

 

Ne znam u kakvom je stanju, ali ako može da se koliko toliko spremi onda je on neuporedivo korisniji od Andjušića, osim ako ne mislimo igrati na koš više što će tek biti cirkus :fantom:

 

 

 

2 minutes ago, theanswer said:

 

Ne fali nama četvorka, nama fali Bjelica

 

Bjelica kakvog smo znali više ne postoji - pojeo ga je sadašnji Bjelica. Plus, sve i da Bjelica bude u top formi, ipak treba neko ko će da mu bude bek ap - koliko vidim, jedino mučeni Davidovac je tu. Istina, može njemu bek ap da bude i Kalina al to nije dobro. 

Link to comment

Bjelica da je u top formi mogao bi da igra 30 minuta vrhunske košarke i onda bi manji problem bio kako pokriti ostalih 10 minuta. Pokrivali smo i ranije. Kalina definitivno može da odigra toliko tu, pogotovo sa Dobrićem na 3. Takodje ja nisam odustao od Lučića da će moći da igra OI ako se kvalifikujemo. 

 

Problem je što nam savez i ekipa daju informacije kao da smo u Manili na SP a ne u Beogradu na OQT, nemamo pojma šta je igračima dok oni sami ne kažu ili ih neko na KZŠ nešto ne upita, imamo samo odgovore da smo u dobroj komunikaciji sa njima. 

Link to comment
3 minutes ago, theanswer said:

Bjelica da je u top formi mogao bi da igra 30 minuta vrhunske košarke i onda bi manji problem bio kako pokriti ostalih 10 minuta. Pokrivali smo i ranije. Kalina definitivno može da odigra toliko tu, pogotovo sa Dobrićem na 3. Takodje ja nisam odustao od Lučića da će moći da igra OI ako se kvalifikujemo. 

 

Problem je što nam savez i ekipa daju informacije kao da smo u Manili na SP a ne u Beogradu na OQT, nemamo pojma šta je igračima dok oni sami ne kažu ili ih neko na KZŠ nešto ne upita, imamo samo odgovore da smo u dobroj komunikaciji sa njima. 

 

 

Čekaj, ja sam shvatio da je Lučić definitivno otpao? 

Sad gledam, loše sam shvatio - mada su šanse da će zaigrati male. 

Edited by steins
Link to comment
7 minutes ago, steins said:

 

 

Ne znam u kakvom je stanju, ali ako može da se koliko toliko spremi onda je on neuporedivo korisniji od Andjušića, osim ako ne mislimo igrati na koš više što će tek biti cirkus :fantom:

 

u stanju je da nije ni blizu da ugrozi andjusicu mesto u timu. jbg, dragan ni posle prve povrede kolena nije bio vise taj igrac, a posle druge u 32 godine je izlisno ocekivati od njega bilo sta. 

 

milutinov i lucic, i bice to ok sastav da se posiba, pa sta bude. ako ne opravimo milutinova, idemo turusticki, pod uslovom da uopste odemo. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...