Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

Jović bre nema ni ozbiljnu sezonu gde je bio prvi plej nekog iole ozbiljnijeg kluba. Kod Mute je igrao ponekad i po potrebi. Meni je on simpa i ima neke fizičke kvalitete, ali prvo treba da negde bude prvi plej i rešava utakmice da bi mogao da igra za repku. Ako ne bude išao Nedović, pre će Simon da ide.

Link to comment

 Tema je reprezentacija koja je za cilj postavila osvajanje medalje na svetskom prvenstvu,

 

Gde je tačno postavljen to kao cilj? Cilj je učešće u Riu 2016. i ako do toga ne dođe,onda je u pitanju neuspeh. Jedna greška je po meni već napravljena,a to je što Đorđević nije preuzeo ekipu odmah za EP 2013. Pritom,ne mislim da Ivković nije Bog košarke.  Cilj nije osvojiti medalju ovde niti će nam ta medalja značiti mnogo ako na EP 2015. ponovimo Litvaniju 2011.

Edited by theanswer
Link to comment

Đorđević je izjavio da je to cilj, izguglaj ako te zanima. Ja naravno ne očekujem medalju, ali očekujem da imamo ozbiljnu reprezentaciju, a Jović nije ni blizu igrača tog nivoa, nebitno da li je medalja cilj ili ne.

 

Imam slična očekivanja kao i ti ali ipak ne postavljaju forumaši ciljeve.

Evo link na selektorovu izjavu o ciljevima.

http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2014&mm=07&dd=31&nav_id=883340

Edited by Heaviside
Link to comment

Da,moram priznati da to nisam video. Mada,verujem da je on mislio to više kao da mi uvek treba da stremimo ka medalji,mada mi više nismo košarkaška velesila i to je pomalo neozbiljno.

Link to comment

op, cićmi out za prvenstvo!

kako je odigrao prireme i nije neki veliki gubitak. mada, zao mi zbog njega, ipak bi mu takvo iskustvo bilo od velike dragocenosti za budući napredak...

Edited by cvrlle
Link to comment

Djordjevic je par puta izjavio da mu je cilj da pobedi Spaniju. Medalju nisam čuo da pominje. A i sumanuto bi bilo sebi postaviti tako visok cilj.

Poprilično nerealno. I jedno i drugo.

Link to comment

Ma slažem sa većinom stvari koje pišete za Jovica, on je tu spletom za njega srećnih okolnosti. Samo ne znam zašto se ide u krajnost. Čuj, nije košarkaš...

Link to comment

Moguce da bi vaskoliko forumastvo bilo zadovoljnije da nam umesto Jovica na mestu back up pleja igra Covic jr, ne igra neku odbranu ali barem ume da pogodi kos..ponekad...ne zajebavajte ljudi, koji to plej treba da igra na SP u ovakvoj situaciji pored Tea i Stefana a Vasa ne moze zbog povrede? Miljen, ok, nije ga pozvao, kraj price...

Link to comment

pa ovako iz prve cvetkovic recimo. nije da je cvetkovic zasluzio mesto u reprezentaciji, ali u odnosu na jovica jeste. prosao je sve mladje selekcije, vazi(o) je za daleko veceg  talenta, proslu sezonu je imao bitniju ulogu u ekipi slicnih kvaliteta, na sve to je mladji tri godine

 

sto se micica tice, bolje da ne ide ako nije spreman (fizicki ili psihicki), on ce nama biti jako potreban za dve godine, kad bi teodosic trebao biti u zenitu, a mi favoriti za medalju na ipak najvaznijem reprezentativnom takmicenju i sve sto se desava posle ovog prvenstva treba da bude priprema za to. raduje cinjenica da ce vecina igraca imati klubove po meri  za razvoj sledece sezone i(li) (nase) vrhunske trenere da rade sa njima

Edited by pbg12345
Link to comment

Ma tako je mogao da zavrsi i Pavle Reljic u reprezentaciji, da mu je Muta bio trener. doveo ga da trenira sa ekipom i poispadali svi igraci i sad nema ko drugi. on je i u Radnickom rezervni plej i imao neka 4 poena po utakmici. Bukvalno random igrac moze da bude jednako upotrebljiv. Jeste to sto ce on zavrsiti u 12 sticaj okolnosti, ali to i dalje ne znaci da on ima sta da trazi tu gde se nasao. 

Link to comment

Moguce da bi vaskoliko forumastvo bilo zadovoljnije da nam umesto Jovica na mestu back up pleja igra Covic jr, ne igra neku odbranu ali barem ume da pogodi kos..ponekad...ne zajebavajte ljudi, koji to plej treba da igra na SP u ovakvoj situaciji pored Tea i Stefana a Vasa ne moze zbog povrede? Miljen, ok, nije ga pozvao, kraj price...

 

Acika Rasic

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...