Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

sad bi jeo takve :(
i ja :(umesto toga imam nekakvu hipstersku supicu od sargarepe, djumbira i kokosa. i neke fettucini sa cveklom, zelenom salatom i pecenim lesnicima. i staaarim kozjim sirom. dovraga
Link to comment
i ja :(umesto toga imam nekakvu hipstersku supicu od sargarepe, djumbira i kokosa. i neke fettucini sa cveklom, zelenom salatom i pecenim lesnicima. i staaarim kozjim sirom. dovraga
ovo 'dovraga' verovatno kaze Zvrk.
Link to comment
pa sta ste vi jeli na rodjendanima kad ste bili deca?
tortu :huh:a od slanog neke štapiće, pogačice, mini pizze, mantije, ša znama posle davanja krvi sam dobijala keks i vodu
Link to comment
tortu :huh:a od slanog neke štapiće, pogačice, mini pizze, mantije, ša znama posle davanja krvi sam dobijala keks i vodu
onda je bitno da znas i da hleb mora biti beli, skroz mek, najbolje iz centroproma. maltene ne osetis sendvic kad ga pojedes.
Link to comment

hm, sad se setih da smo kod jednog druga na rođendanu uvek imali take neke sendvičeali smo mi svi mislili da su to specijalno njegovi* sendviči :huh: jer smo ih samo kod njega jeli*njegove familije

Link to comment

ja se tih sendvica ovako secam: praska sunka, puter-majonez [verovatno tomi, ne znam da li je bilo drugog], kiseli krastavci seckani na kockice ili kolutove, kuvana jaja. i rendani zuti sir na onu sitnu rendu. sada bih pojeo jedno 10-ak takvih sendvica.upravo jedem kuvani, sladak kupus sa junecim mesom. i nisam nesto odusevljen, ne ukusom, nego.. znam da ce to da "protrci" samo kroz moj stomak.ovo je super kada vam neko kaze:ja: otvorim frizider i gledam u njega onako duze vreme. zamislim se i kazem na glas: "nema nista da se jede"keva: "ne, nego nema gladnih ljudi" :)

Link to comment
najbolju krompirušu koju sam ikad jelanikad ne ispadnu ovakve u pekarama.. možda zato što ne dinstaju krompir pre pečenja, ko zna..
sigurno je zato, nema šta drugo da bude
Link to comment
najbolju krompirušu koju sam ikad jelanikad ne ispadnu ovakve u pekarama.. možda zato što ne dinstaju krompir pre pečenja, ko zna..
:Dne: brodet i zelenu salatu.brudet.jpgUploaded with ImageShack.us Edited by cmrlj
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...