Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

i ja sam na granici da te metem na ignore, ali samo zbog tih slika. nervirash me vaseljenski :Dda bih odrzala temu na pravom putu, pojeshcu josh jednu nerandzu -_-

Edited by thermal bug
Link to comment

Stvarno, njene fotke izgledaju tako da bih čak i ja, ovako čudan kada je hrana u pitanju, barem probao.Dobro, možda ne ono crveno, liči na paradajz...

Link to comment
i ja sam na granici da te metem na ignore, ali samo zbog tih slika. nervirash me vaseljenski :D
hvala (zvucalo je kao kompliment, mada... :D)
Dobro, možda ne ono crveno, liči na paradajz...
opusteno, paprika je -_-
Link to comment
koja ti je ta tuna, deluje stabilno
odlicna je, jadranska, postira brac. imas u ideji oridjidji pakovanje za 279 din, ali sad pakuju i za njihovu robnu marku, ta je 200. ima ih u ideji i vecim rodicima. sardina-tunj-fileti-u-maslinovom-ulju.jpg402103562l.gif
Link to comment
hvala (zvucalo je kao kompliment, mada... :D)
naravno da te komplementiram, ja ne praktikijem da grdim ljude ovde, ko me zivcira, obnevidjam ga automatski ^_^
Link to comment

e cmrlj ja tu tvoju tunu nikad jos nisam uspeo da nadjem a nije da nisam probao, jel se to sad ustalilo? secam se da si jedno vreme ovde pitala gde ima te postirske tune

Link to comment

pa jeste, sad je ima, ali isto mora da se akcija. meni idea nikad nije usput pa moram da idem u onu u uscu, tamo uvek ima obe, po rodicima po gradu nema, samo po hipermarketima. kad mi opadne zaliha moram na put, al aj, konzerve su u pitanju, moze to da stoji. cula sam i da je neka premijina skuplja tuna dobra, jedna moja radila uporednu analizu ove dve, rece da je postira bolja, ali da su nijanse u pitanju. dok ima ove, ja premijinu necu probati, ne menjam tunu koja pobedjuje, ali verujem tom ukusu, pa ako ne naletis na postiru...

Link to comment

probao sam ja tu premijinu nadrkanu - crna kutija, zlatna slova - jes dobra ali kosta nesto bas bolesno mnogo, ja sam se snabdevao kod shanera:) ali nema vise.... ja sa rio mare (sem cene) imao problem udrvljenosti i ta premia mi bila bolja. al cu da probam da ujurim tu postiru sad...

Link to comment

e taman sam kupila dve postirske skuse, danas cu ti reci da l si u pravu :)meni su i njihove sardine super, nisu slane, nisu masne, taman su kako treba. postira brac je jadranska tuna, a premijina svecana crna sa zlatnim slovima je tajlandska. doslo takvo vreme da se sve racuna.problem s tunom postira brac je kad jednom pocnes da je jedes, posle nje nijedna nije dobra. ja sam, na primer, volela nostromo. sad mi je nostromo sranje.

Edited by darling
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...