Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

25% trig i hol. se unese hranom tj direktno potiče iz nje, ostali pravi jetra.
ih. ja to pravim kao bijesna.a nerandze jeden, ceo dan! -_-
Link to comment
Manje peciva i šećera.25% trig i hol. se unese hranom tj direktno potiče iz nje, ostali pravi jetra.Ako je malo povećano možeš regulisati većom fizičkom aktivnošću. Bez dijeta.
Peciva jako slabo jedem a ni slatkiši mi nisu najveća slabost. Uništava me to što jedem jednom dnevnom a onda se odvalim. Kad sam imala uobročenu ishranu, 5x dnevno (3 obroka i 2 užine) krvna slika mi je bila idealna. Moram taj režim ponovo da uvedem, ovo mi baš smeta a i utovila sam se.
Link to comment
Peciva jako slabo jedem a ni slatkiši mi nisu najveća slabost. Uništava me to što jedem jednom dnevnom a onda se odvalim. Kad sam imala uobročenu ishranu, 5x dnevno (3 obroka i 2 užine) krvna slika mi je bila idealna. Moram taj režim ponovo da uvedem, ovo mi baš smeta a i utovila sam se.
Jbg sad mogu da kenjam, ni ja to ne radim, no eto imaš rešenje, samo kreni sa doručkom i gledaj da nemaš kasne noćne obroke.I ovo što sam rekao, fizička kativnost, neka rekreacija, kardio, trčanje, šetanje, basket... Ja sam tako višestruko smanjio trig. Dr kaže da slabije deluje na hol. ali je za trig keva.
Link to comment

Najgore mi je kad zaboravim da doručkujem na poslu. Onda odlažem jelo sa "ma sad ću kući, ionako" i onda se desi da do nekih čak 6pm ne jedem apsolutno ništa. Onda kad jedem sve mi se uvali u stomak i posle ne mogu ništa da stavim u usta do sutra. I tako obrnem ciklus od 24h na jednom obroku. And counting.. Elem, ima ovde malo i izlaska iz zimskog perioda kad se po pravilu ljudi sjebu ishranom, nadam se da će za par meseci već da mi bude bolje stanje. :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...