Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

Ne ne, to je uspelo jaje, ne volim rovito :D
onda super :) samo napredjbte kad se setim cele fame oko posiranja jaja u srednjoj skoli mislila sam da je najkomplikovanija stvar na svetu a ni to sto smo napravili prakticno nije pomoglo jer je bilo optereceno pravilima i napetoscu.. ma oko celog kuvanja je bila fama,te mora ovako,te ne sme ovako,pravila i smaranja..samo sam sa traumama izasla odande i nisam kuvala godinama posle,dok se nije pojavio prvi Dzejmi i od njega videla da to moze i lako i brzo i inspirisao me da ponovo pocnem kad vec osnove i tehnike znam...strasno. Edited by ivy
Link to comment

ne znam da l su penne dobar izbor, al okej. maslinovo ulje malo zagrejes, dodas sveze mleveni biber, pa ubacis rezance, skines s vatre, dodas rendani pekorino i vode u kojoj su se kuvali rezanci i jako mesas da se napravi kremast sos. neki ne zagrevaju biber, meni se vise dopada. mozes sa parmezanom, al ce da se slepi, al ce da bude ukusno. evo imas ovde jednu verziju, ja volim svez biber, ova ne, al aj napravi ove s jajima kad su vec pene, javi jesu li cemu, da znam da l da pravim :D

Link to comment

Pravio onu Atomsku Pitu, malo je reći da nije uspela. Sve po receptu mislim da sam radio ali mora da sam nešto teško omašio. Dole se stvorila izuzetno tvrda kora, ukus strašan, mislim da je do griza, a gore, tamo gde preliv nije skroz prelio, par malih mesta, ostalo brašnasto, praktično oduvao kada je bila gotova, a bila je gotova pošto je bila baš zlatno žuta, nije smela više. Svetla tačka, jabuke, a njih je i onako teško zeznuti. Back to the drawing board :(

Link to comment

kuvala prvi put u crock pot-u -- zasto ovo pre nisam kupila :Hail: naslagala sinoch kiso kupus, povrchke i travkice i ostavila da se kuva preko nochi... jutros cela kucha mirise, a kiso kupus se u ustima prosto topi.... kakva total and utter deliciousness :heart:

Link to comment
Pravio onu Atomsku Pitu, malo je reći da nije uspela. Sve po receptu mislim da sam radio ali mora da sam nešto teško omašio. Dole se stvorila izuzetno tvrda kora, ukus strašan, mislim da je do griza, a gore, tamo gde preliv nije skroz prelio, par malih mesta, ostalo brašnasto, praktično oduvao kada je bila gotova, a bila je gotova pošto je bila baš zlatno žuta, nije smela više. Svetla tačka, jabuke, a njih je i onako teško zeznuti. Back to the drawing board :(
pa jel jestivo i slatko?misim recept i nije neko dostignuce ukusa vise mu je akcenat na lakoci..mada se meni cini da si ti ,on di adr hend malo picajzla sto se klope tice, jel da?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...