Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

nekad nije lose ostati u kuci bez (skoro) icega pa doziveti otkrovenje da avokado i kiseli kupus imaju sasvim skladnu aktivnu-miroljubivu koegzistenciju. Sacu da patentiram salatu 'FC Nantes'

Link to comment
Ehej, stigao scentrifuga! Nestrpljivo čekamo na fotografije iz kuhinje i trpezarije.
:lolol: sa spektakularnih 38m2 zivotnog prostora to bi pre bila 'dvorana za obedovanje'. Bice fotki negde u martu.aprilu kada sam na rasporedu za nove bahanlije.re-prokelja: ja odnedavno poceo da ga pecem u rerni. uzduzno prepolovljeni, 30-ak miniuta sa muljem, malo soli, bibera, 5 min. pred kraj brusnice i orasi ili pine-nuts pa na kraju parmezan. skroz drugi ukus - spoljni listovi malo nagore ali ima ko voli.
Link to comment
ne znam da li je to za sram, ali ja sam muckalicu prvi put liznula sad oko novaka u dijagonali i bas mi je too much. :D nisam je ja narucila, ali jesam uzela dobar deo. provaljujem da bi se vecini ljudi svidela, ali ja to ne volim tako nabudzeno da ima svega.
Da si bar mućkalicu probala u nekoj ljudskoj kafančini bego u nekom fenseraju!Послато са U8815 користећи Тапаток 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...