Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

Mni bilo dosta što sam video roštiljsku kobaju da zabalavim. Što je najcrnje, kobaja uopće ne deluje reprezentativno, al sam se toliko uželeo dobre, ljute roštiljske da je to neverovatno. Plašim se da sledeći put pravo sa aerodroma idem na Zemunsku pijacu.

Link to comment

testirala sam se u razlicta doba dana i razlicitim stanjima sitostipojela bih. uvek, u svim uslovima i sa istim apetitomne samo da culni sloj ovog fenomenalnog parceta ima prolaz vec je i sa stilske strane kompatibilno mom senzibilitetu, volim gastro camp

Link to comment
jojjj, a ja volim jesti i sve to, ali mi se povraca.kobasica je okej na pici, ali kako da mesam dimljenu vesalicu i paradajz i ovaj sir na testu?!
pa imas samo barijeru u glavikao da ne ide mesano meso sa sirom, il necim slicnim, npr klasik pljeskavica sa kajmakomova kombinacija nije neprirodna, samo free your mind and the rest will followtako bar ja percipiram, al ja sam nerafinisani izjelica
Link to comment

ja ti ne jedem kajmak, pa ni pljeskavice sa kajmakom. :(a nekako, da ga jebem, ako vec imamo mlecni proizvod u kombinaciji s mesom, kako jos i paradajz da se gura u sve to?! to mi je ko dekolte, go stomak i minjak. moze samo dvoje od to troje istovremeno.

Link to comment
ja ti ne jedem kajmak, pa ni pljeskavice sa kajmakom. :(a nekako, da ga jebem, ako vec imamo mlecni proizvod u kombinaciji s mesom, kako jos i paradajz da se gura u sve to?!to mi je ko dekolte, go stomak i minjak. moze samo dvoje od to troje istovremeno.
e pa onda imas problem na oba nivoa :( ;)ovo poslednje sto pominjes, 'kichasto' ali samosvesno preterivanje ubacih u kempiranje ove hibridne tvorevine pa mi jos lakse da ga 'progutam'(camp as in ' http://en.wikipedia.org/wiki/Camp_%28style%29 )al cekam vasu da kaze u cemu je caka, i kakav je njegov odnos prema ovom sto nam nudi
Link to comment
maudau, pa zar ne jedeš mućkalicu sa sirom, kravljim, starim, ili barem pavlakom?
ne znam da li je to za sram, ali ja sam muckalicu prvi put liznula sad oko novaka u dijagonali i bas mi je too much. :D nisam je ja narucila, ali jesam uzela dobar deo. provaljujem da bi se vecini ljudi svidela, ali ja to ne volim tako nabudzeno da ima svega.
Link to comment
ne znam da li je to za sram, ali ja sam muckalicu prvi put liznula sad oko novaka u dijagonali i bas mi je too much. :D nisam je ja narucila, ali jesam uzela dobar deo. provaljujem da bi se vecini ljudi svidela, ali ja to ne volim tako nabudzeno da ima svega.
Aiii ćero pa zar tako. A mislio sam da će biti nešto od tebe kad reče da voliš slannncuПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 2
Link to comment
Nikako da skontam zašto sve posipaš Nes kafom...
zato sto volim.
ostaci od preksinoc.... dosta gadno, lepo na slikiimg1872up.jpg
nemoguce da ovo ne valja. ne valjaju ostaci, jel da, ovo je bilo divno?
Link to comment
da li bi jeli ovo?(ne jedem ovo sada niti ikada, samo pitam)
Najgora je ugljenisana kobasica. Ja ništa ne bih okusila ako može da se bira, ako mora nešto- onda okrajke od testa i maslinku. Edited by halloween
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...