Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

... a salata je matovilac, navukla sam se, trenutno mi omiljen, nesto ga u poslednje vreme ima redovno u derackom malom kalenicu.
i ja je obožavam, ne znam kol'ko je u kaleniću, na mojoj pijaci neki dan 1300 kilonije strašno, obzirom da u 100 g dođe dostaed.
<lingoterorista> mOtovilac </lingoterorista>
mAtovilac :fantom: Edited by duda
Link to comment

@amelijajeste na srpskom, ali ja pricam sh:)@dudatako nesto je i ovde, sad nema na kilo, pa je skuplje, ima ona kutija u koju stane 125g za 200, al dosta toga bude.

Edited by cmrlj
Link to comment

ma, feld-salataili rapunzel-salata ;)he, sad vidim da su na internetu podeljena mišljenja i o Rapunzelki kao takvoj, da li je na srpskom/hrvatskom Motovilka ili Matovilkano, Slovenci lepo kažu motovilec -_-no, jeblo lingvistiku, sad mi se jede feld-salata :lolol:(a super ide i uz gm)

Edited by Amelija
Link to comment
kad smo vec kod toga, Sarajevski Cevap u Dusanovoj je ukinuo sudzukice, poskupeo znatno, moguce da mi je ovo bilo poslednje tamo za neki duzi period
cicojka u jaksicevoj, i dalje jaka (do duse, nema tu neke velike filozofije).mene hrana u dusanovoj, nikad nije dojmila (radno vreme, aside), naprotiv.
Link to comment
kad smo vec kod toga, Sarajevski Cevap u Dusanovoj je ukinuo sudzukice, poskupeo znatno, moguce da mi je ovo bilo poslednje tamo za neki duzi period
Oni su i inače bili malo bahati sa cenama. Kvalitet nije bio sporan ali prosto nije bio value for money.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...