Jump to content

New Now eating!


renne

Recommended Posts

meni ovaj reneov tanjir izaziva igranje u stomaku u smislu uzbudjenja..sad moram i ja sebi slicno da slozim :p

samo sto nemam ovaj super sir sa zutom koricom..ako je sir ..ako nije neka proja onda nista :(

odoh seckati kulen,slaninicu i trapist to imam

Link to comment

cuku ipo na 200stepeni sa sve folijom. + ako budes pravio, molim te se drzi ovog recepta. nemoj da dodajes nesto pride, sto bi mislio da bi islo. znaci nista. jedino ako imas secerac i lisce celera stavi. mislio sam na neke soseve, nista. nije potrebno, jer ce sve ovo povrce da da taj sos i ukus sasvim dovoljan za ribu.

 

 

glavica crvenog luka ide jedno pet kom

sargarepe ako su srednje isto toliko

celer jedna ona 'glavica' velicine jabuke

bela sargarepa moze jedna ona samo ili dve.

bluk 5cenjeva i isecena onako na pola samo, oni se istope pa se stope :D

Edited by hoffnung
Link to comment

je l može druže komandire neka druga riba 'mesto oslića? ako ne može, recite nam koji oslić da kupimo?

moze, naveo sam tamo. moze som ali je jak. mislim, meni je somovina bas cool riba, ali za ovo je prejaka. list je odlicna alternativa, zato sto je blag kao oslic. u tome je fora. ako mislis da je neka riba blaga, slobodno je stavi. ja ne znam za druge ribe, a da su blage. btw, sta ti smeta kod oslica? sto se tice oslica, mozes u svakoj ribarnici da kupis. prvo gledas da li imaju filete, ako nemaju, kupis cele ribe i posle povadis kosti, ali to nije bas jednostavno ako nisi strucan. nisam ni ja, ali uradim nekako.

 

@renne + frank, nisam radio ovo u kesi, ali ako renne kaze da moze, verujem da je to sasvim ok. vidi sta ti vise odgovara. ja sam uglavnom piletinu u kese stavljao i super je. ovde jedino da imas neki sud veci - pleh dubok i samo stavis u isti i preklopis folijom.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...