Jump to content

New Now eating!


renne

Recommended Posts

Jok, mire ne jede.Nego, on topic, usrasmo se od mezetluka donetog od braće Turaka uz sveže izgrilovan halumi, znalački smuljan humus i osamsto petsto vrsta maslina. Plus Efes Draft.

Link to comment

i upravo smotah jedne :Dpesto (ovo povrackoliko:), mocarela, paradajzici, kalamate, rukola i maslinovo ulje u tortilji sto glumi pjadinu. opet izbliza.novinee.jpgUploaded with ImageShack.us

moja mama isto to tako svaki dan.ne znam da li je crmlj tako jer voli, ali kevi stvarno rekao nutricionista to sa 4 kasike ovsenih, 4 badema, 4 lesnika...
volim, niko me ne tera :D zanimljivo da ima isti recept, ja ovaj godinama modifikovala tako da mi nepcu najvise prija (4, 4, 4, prebrojala, ta mi kolicina optimalna ujutro, nekad zajebem lesnik gore/dole, leti meke breskve, al to je to), da sam ovo znala na vreme lepo bih se raspitala da si skratim proceduru :D Edited by cmrlj
Link to comment

Edit? :(OK, evo i desert creme brulee.img2807ic.jpg200 mil tecnog slaga200 mil mlekavanila (sipka)posle prvog kljuca smanjis i jos 5mna drugos strani4 zumanceta 80g seceraumutis i polako dodajes u malo prohladjeno mleko i slag.Izlije se u keremicke posude pa u rernu na 125c jedno sat vremena**bolje ali duze u pleh prst vode pa poredjas cinijice isto 125c ali jedno 2-3 sata.secerna korica moze sa ovim torch gunom a moze i u rernu na gril.

Link to comment
daj adresu da ti posaljem kad krenem negde napolje
da znas da cu da ti dam, cek samo malo, jos mi ulica nema imena :fantom:
Jesi sam pravio gazpačo ili kupuješ neki?
domacinski skroz, ne valja kupovni. splacina.
Link to comment

Dinstani al dente brokoli preliven mileramom. Stomakougođajna kombinacija, ovo može i na topik- Da možete da jedete (i spremate) samo jedno jelo do kraja života..

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...