Jump to content

New Now eating!


renne

Recommended Posts

Sto nenormalna? Bila bi da ti se svidja onaj deep fry junk. Ovde nista ne radi posle 6h a mi tek dosli sa puta pa napali zamrzivac. Niti sam u fazonu da kuvam niti imam ista u kuci. U zamrzivacu uvek imam barem ovu ribu i rolinice za emergency.
Kamo frikandel, ćaća nizozemskog prehrambenog otrova?
Link to comment
boranija mi se svidja. ostalo manje vise, al ja sam nenormalna.
ma i meni, ima u aveniji gladnih neki azijski fast fud koji proizvodi pirinach sa piletinom i boranijom u nekom skandaloznom ljuto slatko kiselom sosu. neverovatna stvar :o
Link to comment
ma i meni, ima u aveniji gladnih neki azijski fast fud koji proizvodi pirinach sa piletinom i boranijom u nekom skandaloznom ljuto slatko kiselom sosu. neverovatna stvar :o
Beše red curry taj ljuti izuva koliko je ljut!Послато са U8815 користећи Тапаток 2
Link to comment
Beše red curry taj ljuti izuva koliko je ljut!Послато са U8815 користећи Тапаток 2
ne znam, meni nije delovalo crveno, a ne ni toliko ljuto. verovatno nije taj, mada moj ukus za ljuto jeste veoma poremecen. ja zapravo ni ne znam kakav ukus treba da imaju te azijske stvari, moj ukus je, istini za volju, formirao liguobin iz retenzije, ali ovo sa boranijom ubiva kolko je dobro. sad mi se jede <_<
Link to comment
turska corba od crvenog sociva, rizoto s divljim pecurkama + matovilac, praline s tartufima, parmezanom, crvenim pomorandzama i karamelizovanim bademom. potok crnog vina.
de s' našla motovilac ?
Link to comment
Kamo frikandel, ćaća nizozemskog prehrambenog otrova?
Pazi ovo koliko holadjani ne misle!10 frikandela (deep freeze) cca 500g 1.25eu istoj samisci AH500g granula/brokjes za pse 2.95 (jeftinija sorta)Litar "majoneza" za fritjes,frikandele krokete i sl sranja 1.09e u velikoprodaju 0.65c a litar ulja 1.48e. Od cega ga prave?Niko da se zapita sta guraju u te frikandele i od cega prave majonez. Tuzno je kad vidim red ispred ovakvih tipicnih dutch fast foodova u 6PM (za veceru. Red ko da dele za dz. a nije za dz. jer za te pare ja skuvam carsku veceru za cetvoro. Moj komsija zubar, moz kupi pola Srbije, hrani 4 dece jedan dan take away is Mac-a drugi iz Snack deep fry iza coska (koga drzi Kinez btw).
Link to comment
Sto nenormalna? Bila bi da ti se svidja onaj deep fry junk.
ljudi obicno vole przeno (peceno u rerni al smrznuto przeno, pa glumi przeno:), ja ne, zato nenormalna.
ne želiš decu?!
mozda bolje da se ne izjasnjavam, opasce mi tesko stecena popularnost na forumu ;)
de s' našla motovilac ?
mali kalenic.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...