Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

 

@cmrlj
pa de si ti  :heart:

 

ah, alttri i tebi, tu sve vreme, no ne postizem forum od zivota, ne razumem kako drugi uspevaju;)

Edited by cmrlj
Link to comment

ne znam gde ovo da napisem pa hajde ovde. resio sam da postanem gay dok sam joste mlad. resio sam da probam musli, da vidim da li mi to odgovara kao neki snek izmedju obroka. znam kako ide, prvo probas musli, onda krenes na jogu i tako u 3 koraka psotanes furundzija. jebi ga, spreman sam. jel to moze da bude ukusno ako kupis pravu stvar ili ako napravis sam?

Link to comment

nepeceni musli je sranje u poredjenju sa pecenim / takozvanom granolom. sad, koja ovde valja, nemam pojma, prestao sam da jedem davno pre nego sto se to pojavilo po nasim prodavnicama. u boljim vremenima sam to umeo da napravim sam, sto nije nikakva ni mudrost ni posao. mislim da su ti cmrlj i darling prava adresa za savet (a mogle bi da naprave pravog uber furunasa od tebe tako sto bi ti poklonile nesto iz svoje domace radinosti). moj ortak koji drzi pekaru se sprema da izbaci na trziste svoju granolu koja je najbolja u cijeli svijet ali znajuci da je brz poput puza kada treba nesto novo da uvede u svoj biznis, bojim se da te prodje volja da postanes gay.

 

inace je dobra ideja za to kao snek, ne zezam se. i meni je to uvek bilo bolje za jesti uvece nego ujutro.

Link to comment

Nije now eating, ali jeste just eaten.

 

Bili bolja polovina i ja u nekom malezijskom restoranu, gde stalno jedemo ista jela, ali ova beleška je o dezertu. Koji isto stalno jedemo. Pohovani komadi banane sa sosom od kokosa, koji je bejsikli kokosovo mleko, gusto, i, kontamo, so. Banane su u lakom, fluffy, tempura pohu, pa se onako vrele nekako unutra skroz istope u svoj svojoj slatkosti i vrućini, a onaj sos hladan i ta so nekako pruže baš pravi balans i naglase kokosastost kokosa. Čak ni sos od čokolade čovek da ne poželi.

 

dance2.gif

Link to comment

ja pila veceras neke spanske terase, vrlo fino vino, preporucam:))

 

 

 

ako si pila ovo, onda si više nego dobro pila.

Edited by banatjanin
Link to comment

ne znam gde ovo da napisem pa hajde ovde. resio sam da postanem gay dok sam joste mlad. resio sam da probam musli, da vidim da li mi to odgovara kao neki snek izmedju obroka. znam kako ide, prvo probas musli, onda krenes na jogu i tako u 3 koraka psotanes furundzija. jebi ga, spreman sam. jel to moze da bude ukusno ako kupis pravu stvar ili ako napravis sam?

Ja bio krenuo sa muslijem ujutru da ne bude kafa na prazan stomak, ali mene to toliki nadimalo da je rezultiralo "mitraljeskim rafalima" i to za vreme posla da sam prestao pre svega zbog opasnosti cepanja pantalona! ????
Link to comment

Franche izbaci zitarice iz ,,muslija,, one nadimaju

 

ja stavim kasiku pecenog suncokreta,kasiku pecene golice,kasiku pecenog susama,kasiku kokosa(onog obicnog sto se kupi u kesicama) i kasiku/dve mlevenog lanenog semena zalijem jogurtom i jedem odmah..nekad pospem kakaom,nekad rogacem...vi mozete i neke grozdjice,suve brusnice odgore...i gotovo

Link to comment

lagani bezbrižni novogodišnji doručak:

 

pihtije koje je spravila majka

neki blago kremasti slani jaki sir sa Kalenića

bareni ajvar koji je spravila laronova tašta

slanina masna a dobra

malo nekog kačkavalha

urolanu pitu sa sirom i susamom spremila majka

kiseli krastavci 

kiselo mleko

 

krčkam filterušu, i možda će neka bajaderica da padne uz kafu

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...