Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

Dimljeni saran sa suvim vocem + odlicni Incognito iz Mackovog podruma :kralj:

dok ja dva sata cekam da mi donesu rostilj. veceras cu bubi grilu baciti molotovljev koktel.

gde se nabavlja dimljeni saran?

Link to comment

joj, jos nije podne, a ja sam do sad uspela da ustanem kasno, da pojedem tri jajeta na oko, punu ciniju pecenog prokelja s belim lukom, ostatke od paste s tikvicama od juce, da popijem kafu s mlekom i da se nazderem kolaca. i jos nisam sita... 

Link to comment

joj, jos nije podne, a ja sam do sad uspela da ustanem kasno, da pojedem tri jajeta na oko, punu ciniju pecenog prokelja s belim lukom, ostatke od paste s tikvicama od juce, da popijem kafu s mlekom i da se nazderem kolaca. i jos nisam sita... 

 

hrono dorucak at best  :lolol:

Link to comment

za dorucak, manje za rucak a malo za veceru, mislim da ima i neka uzina. nista secer i beli hleb. i jos neke cake i fore, nema mleko, od mlecnih stvari moze mladi beli sir i kiselo mleko, samo za dorucak. zumance izbegavati, od alkohola casa crnog vina dnevno, radza nista. minimalan unos voca, uglavnom ovi antioksidansi (bobicasto). verovatno ima neko ovde na forumu ko je to radio, ja pricam ono sto sam cuo. imam gomilu materijala u kompu, mrzi me da citam a ne bi da dajem 150e ani gilfing da mi da ready made jelovnik.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...