Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

Markuse pobogu, gugl je tvoj prijatelj, obrati mu se.

 

ja sam stekao utisak da su vegani oni koji jedu sirovo voće i povrće, jednog takvog sam baš tako razumeo

Link to comment

vegani jesu oni koji jedu sirovo voce i povrce ali oni su vegani-sirovojedci

a ostali vegani(ne znam da li se izrodila jos neka podvrsta u medjuvremenu) ne jedu nista zivotinjskog porekla ali hrana moze biti skuvana/pecena/termicki obradjena

vegeterijanci jedu,neki jaja/neki mleko itd..

 

sledeci put poslusaj starije od sebe(imam utisak da si jako mlad,mozda se varam ali ako mozes ti mogu i ja) i nemoj da se pravis pametan dok ne proveris informacije

ili na osnovu utiska,misim koji je to osnov za takav stav?

..niko ne voli ljude koji idu okolo ispravljaju druge  i prave se pametni pa jos ako nisi u pravu,tim gore..sedi,porazmisli,ispeci pa reci i tome slicno..

Edited by ivy
Link to comment

vegani jesu oni koji jedu sirovo voce i povrce ali oni su vegani-sirovojedci

a ostali vegani(ne znam da li se izrodila jos neka podvrsta u medjuvremenu) ne jedu nista zivotinjskog porekla ali hrana moze biti skuvana/pecena/termicki obradjena

vegeterijanci jedu,neki jaja/neki mleko itd..

 

sledeci put poslusaj starije od sebe(imam utisak da si jako mlad,mozda se varam) i nemoj da se pravis pametan dok ne proveris informacije

ili na osnovu utiska,misim koji je to osnov za takav stav?

..niko ne voli ljude koji idu okolo ispravljaju druge  i prave se pametni pa jos ako nisi u pravu,tim gore..sedi,porazmisli,ispeci pa reci i tome slicno..

 

prihvatam tvoj predlog

Link to comment

navukla sam se na domacu granolu. svakog dana ustinem od bilo kog obroka, samo da bih sto vise jela ovo bozanstvenu smesu od ovsenih, natseva, zacina, kakao, crne cokolade, meda, maslinovog, pecenog, pa prelivenog hladnim mlekom. super je i s grckim jogurtom i svezim vocem. i s kefirom. savrsenstvo. :)

 

 

sad jedem dve kasike s kakaom i ladnim mlekom.

pa onda dve kasike osnovnog recept s ladnim.

pa onda s kakaom...

pa onda osnovni..

i tako...

o bo za vam. 

Edited by darling
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...