Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

nije kiche nego Quiche 

 

ali opet si znao sta sam jela,jel da?

 

dobar dan,drago mi je ja sam ivy i nikako ne patim od terminologije,formalnosti..forme,detalja,recepata...ti si novi ovde,i vidim nisi bas dobro poceo..

Link to comment

ali opet si znao sta sam jela,jel da?

 

dobar dan,drago mi je ja sam ivy i nikako ne patim od terminologije,formalnosti..forme,detalja,recepata...ti si novi ovde,i vidim nisi bas dobro poceo..

šo si neljubozna prema čo'eku??? kapiram da se šalio!
Link to comment

e pa bas lepo...a ja se jos i vratila na temu i sve obrisalo a ostavilo ovaj gore post gde je sve pocelo..super..

 

ugl,covek me je nesto obrisano pitao..pa da odgovorim..

 

neko,toliko se brzo obrisalo da nisam zapamtila ko,verovatno neko nerazdragan, me je pitao kako se otvara kokos...

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=oFDePsAqxnI

 

ali bitno je,kada ga lupas cekicem da ga udaras po tom njegovom ,,ekvatoru,, i on tu ima jednu ,,slabu tacku,, gde je drugaciji  zvuk,malo drugacije ,,zvoni,, e tu ga udaraj najvise i najcesce dok ne pukne..sa pravim cekicem ne treba vise od nekoliko puta

 

mene nesto krenulo pa poslednja 2 otvaram u dva poteza a ovaj poslednji je sam otpao od mesa..to valjda kad sam ga ndrkano pogledala sa svojim jakim temperamentom pa se prepao :p 

 

ako se dobiju dve polovine nije lose da se uviju u krpu pa izlupaju jos malo na sitnije delove da bi se lakse nozem odvojilo meso..

za cuvanje delova kokosa ja ga stavim u ciniju sa poklopcem,prelijem obicnom,hladnom vodom i cuvam u frizideru nekoliko,mozda 3-4 dana..i ta voda je super za pice lepa i masna :p

Link to comment

danas jedan veganski lchf rucak :p

povrce marinirano u mulju,balsamiku i zacinima pa peceno u rerni,pola avokada on d sajd pa sve preliveno dresingom od tahinija,mulja i limunovog soka

Link to comment

danas jedan veganski lchf rucak :P

povrce marinirano u mulju,balsamiku i zacinima pa peceno u rerni,pola avokada on d sajd pa sve preliveno dresingom od tahinija,mulja i limunovog soka

 

ako je pečeno u rerni onda nije vegansko jelo, ne sme biti termički obrađeno

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...