Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

kupovni fondu od presidenta. naleteo u metrou i nisam odoleo. prvo deluje onako neubedljivo kao mesavina griza i masti ali kada se zagreje je prilicno dobro. pose na kutiji da je 500g za dve osobe ali uz baget iz sarla ili neke kobaje ne da nema sanse da dvoje pojede sve nego se i 4oro zasiti.

Link to comment

jbm mu sveca, pa de fonduuu s kobajama... svetogrđe, a i overkill

 

(imalo u metalcu se kupi baš dobro posuđe za isti)

 

bijelo vince, puuno bijelog lukca, bijeli papar... bruka

Link to comment

2afkdph.jpg

 

5 minute lunch

 

neke italijanske fetućine što nisu bile previše skupe minut i po u vodu, tuna sa rajčicom na mulje, kombo, dva minuta, povrće, mnjam

Link to comment

@vopi

 

super izgleda, a kapiram da je još ukusnije, ali...

 

ali brate, kako ti se ne smuči krastavac uz svako jelo - ja bih se roknuo (o gorušici da ne govorim) - izvadi baram semenke i ceo taj sluzavi deo

Link to comment

Ima fora kada ga, đejmijevski, sa ljuštilicom u krug u trakice cepam, dok ne stignem do semenke, i to je super za salate, te trakice.

A ovo je kada me mrzi da pravim salatu neku, meni ne smeta, a malo zbog moje dijetetičarke, uz doručak i ručak pola krastavca i paradajz, minimum, to je preporuka, i prija, prilično, i gotovo je u tih pet minuta :D

 

EDIT: i da, ukusno je bilo, jako fina ta testenina, pravio sam pre toga isto sa njom onu foru, na malo maslinovog istopiš slanine do iznemoglosti, ubaciš testeninu i zaliješ pavlakom za kuvanje i pustiš da testenina upije ulje i pavlaku, dodaš malo talijanske mešavine začina i oždereš se, to je 10 minute lunch.

 

Inače, što sam pravio salatu, rendan sitno crveni kupus, šargarepica, treba i malo celera ali nisam imao, limunov sok, jako malo soli i bibera, pečeni suncokret (bitno je da bude dobar pošto određuje ukus), uz svaki obrok ide :)

Edited by Vapad
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...