Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

aha, hladno je bolje, znaci bila sam na dobrom tragu sa pitanjem :D

istina je, nisam ljubiteljka tikvaja. ponegde su mi ukusne, kad pravim pastu s njima, ko sto cu, na primer, danas, al najcesce su tople i mlitave i bljaksi. 

 

 

jesi videla ovaj recept za kremaste tikvice? nije ni ovo lose kad je hladno. pravila sam.

Link to comment

jaoooo, kako je ovo dobro!

 

gde si kupio kobaje i kako si udesio krilca?

Kobaje kupio u Bosni, to su ti goveđe, tzv. sudžukice, juneće meso i mnogo bibera. Staviš ih u foliju pa na roštilj, da se malo upare, posle izvadiš iz folije da se zapeku.

Krilca sredi sa hainzovim chili sosom, paradajzom, tucanom ljutom paprikom, solju, blukom, uljem, pa ostavio da odstoje 24 sata u tome pa onda na roštilj.

Link to comment

30bpkzp.jpg

 

Sve je počelo tako što sam prekasno došao sa posla za bilo kakvo veće cimanje i rešio da samo ubacim pakovanje povrća u tiganj, onda sam dodao malo vina i posle malo riže, da, znam, nije obla... pa još malo vina pošto supice nisam ima i ispade ovo, prezačinio sam, tj. za moj ukus preslano, sve ostalo odlično...

Link to comment

:D

 

+

 

ja video i plavi patlidzan bez crvene strelice. izgleda strasno kao ajkulino ledjno peraje.

 

edit: pokazacu vam jednom da vidite sliku [slika govori vise od hiljadu reci] kako izgleda prebranac, a u njemu one suve paprike napunjene pirincem, sargarepom i pecurkama. to je zaista vrhunski specijalitet. ne treba meso, zaista.

Edited by hoffnung
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...