Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

 

 

ajvi, ja imam problem sa ugljenim hidratima, 

 

takodje i to prilično :D...nekad prodju dani dok ne pojedem neki..

Edited by ivy
Link to comment

OMFG, oženi me hefe! :D

 

Glede doručka, jaja dugo drže, tako kažu a i ja potvrđujem iz empirije, dva komada pržena sporo na maslinovom, pa na prepečen hleb, i dosta začina, sa svežim povrćem, i do večere je cool.

 

nije bitno što je 50g, koliko je to kalorija, ti si, velim, čovek normalnih gabarita, recimo  da ti je dnevna potreba 2000cal, ako ta mala čudovišta imaju 400, onda ok, i treba da te drže do ručka, koji nije preobilan, i taman dovoljno rano da lagana večera ne bude posle osam. Ako pak ima manje, a računam da ima cca 250cal tops, ti se wall onda usporavaš, metabolički, telo misli da je nastupila neka gladna godina i usporiće, a to će na duže staze doneti skladištenje. Ako ja dobro razumem te procese, a ne razumem ih, inače ne bih tajno pio budweiser lažući se da je to u stvari večera po programu, mmmmm, budweiser....

Link to comment

gluposti  :fantom:

 pa tacno bih umrla od gladi po tom sistemu

 

Eh, nije to sistem, meni to realnost, kada hoću, kada neću zažmurim i žderem :D,, iskreno, nisam bio gladan od ranih devedesetih, ono pravo gladan, kada zaista osećaš pravu fizičku glad, psihičku ne računam, da to uzimam u obzir još uvek bih pušio. Volim da jedem uveče, volim da pravim sendviče raznijeh vrsta, uživam u hrani, volim da napravim tako da je svaki zalogaj čisto zadovoljstvo. Ali iskreno, kada ustajem u pet, doručkujem u sedam, prva užina u deset, ručak u četiri, druga užina u pet, večera u osam, ja nikako nisam gladan posle toga, grickao bih nešto, zanimacije radi, ali nisam zaista gladan. Ostavljanje kasnog jedenja posmatram isto kao i ostavljanje pušenja, teško ali neophodno, barem za mene. Po pravilu neko tamo koje sam pročitao trebalo bi da možeš da jedeš do, tipa, dva sata pred spavanje, ali ne da se nakrkaš. A opet, čak i da se nakrkaš, ako ti je dijeta takva da i dalje ne unosiš više kalorije od onoga što trošiš samo ćeš krvnu sliku malo iskriviti ali se ne bi trebao baš nagojiti. E sada, kada obilno jedeš čitavog dana pa krunišeš sa kasnovečernjom feštom, nećeš se baš visokih rođendana naslaviti.

Link to comment

^  ja sam probala. nisam bila gladna do ručka, a nije mi ni šećer padao (nisu mi noge bile kao od želatina, niti sam imala seriju raznih neprijatnih senzacija).

   probala sam i ja da se ubrzam jajcima i slaninicom, ali od tog posla ne bi ništa, a holesterol skočio nebu pod oblake.

Link to comment

^  ja sam probala. nisam bila gladna do ručka, a nije mi ni šećer padao (nisu mi noge bile kao od želatina, niti sam imala seriju raznih neprijatnih senzacija).

   probala sam i ja da se ubrzam jajcima i slaninicom, ali od tog posla ne bi ništa, a holesterol skočio nebu pod oblake.

:Hail:

:heart:

Hvala, još lud da ispadnem™.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...