Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

pa nije sasvim isto, razlikuje se utoliko sto se becarac duze dinsta i jaja, ako ih stavljas uopste, se umute zajedno sa paradajzom i paprikom. ne vidim da je pavllle shakshuku nazvao tako da bi ispao fensi

Link to comment

samo sto se zove strano pa onda zvuci fensi ..mene to jako smara,to strano nazivanje hrane da zvuci fensi  <_<

 

nije isto uopšte, razlikuju se način pripreme, začini...

 

strano nazivanje hrane obično se vrši zato što postoje definitivne razlike u pripremi i sastojcima, u suprotnom možemo jagnjetinu u maramici nazvati haggisom.

Link to comment

zato sam i rekla ma da..jer ja ne nazivam hranu,ne postujem recepte da bih jelo na kraju tako i nazvala,ne pravim strane a posebno ne popularne i izvikane recepte i to sve prezirem iz dna duse a svoje izmisljotine takodje ne nazivam..tako da nemam sta da pricam sa vama o tome,a ni uopste..malo sam deep underground sto se toga tice ..

 

Dobro, shvatili smo, gospodine Prirodni. Ako ti se ne prica o tome, sledeci put gledaj pa se suzdrzi od prezrivih komentara.

Link to comment

posle borbe oko gnjecenja bluka, izgleda da sam uspesno startovao i rat oko imena jela.

 

kada budem nasao vremena da napravim deepdish chicago style pizzu ima da prste banovi na sve strane!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...