Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

Domacu kiselo ljutu supu :)Malo sam se zaneo sa cili sosom pa je mozda maaaaalko preljuta(usi otpadaju) al ne zalim se. Prilicno jednostavna za napraviti a ispadne jos bolja nego restoranska.

Edited by katamaran
Link to comment

Naleteo u Maxiju na sos andaluz u 365 izdanju pa krenuo da uzmem njega, a onda podigao pogled i video da ima i belgijski neki malo bolji, pa resio da uzmem ipak taj, sve dok nisam video da imaju i ljutu varijantu koja se zove samurai sos.I evo sad se davim u pomfritu i sosu.

Edited by pavllle
Link to comment
Hvala ti Misko sto si prodao Maxi :ziga:
+1 :ziga:Juče pravio red curry thai chicken, fala Delezu na crvenom kariju, fish sosu i kokosovom mleku.Nikad do sada nisam ni probao ni pravio nešto tog tipa (sa kokosovim mlekom), oduševljen sam konačnim ukusom.Okvirni recept kog sam pratio je ovaj, naravno nisam pravio svoj kari sos nego sam koristio Delezov (fali mu ljutina).Danas ću da probam ponovo, ali u veggie varijanti.
Link to comment

cinemon rolls iz wending machninea. koliko mi je to puta spaslo život. ne:domaći strupvafel. 6 po ceni dva uvuzna, može da prođe.niški benlian foods proizvodi. plus jules destrooper chocolate thins.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...